Şimdi Ara

Rover 216 Sİ kullanan bilen Yardim lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir tane ilk sahibinden 190 binde hatasız boyasız 97 model buldum.

Bu araçta kronik birşey varmı motoru roverin ürettiğimi yoksa 414 modelindeki gibi 1.4 Honda motoru mu.(1.6 motor olduğunu biliyorum ama örnektir)

Ama kullanan veya kullanmış yada bir tanidiginda olup bilgi birikimli kişiler yazar ise sevinirim...

NOT:2. Eli ölü parçası yok mecaraya girme gibi şeyler yazmayın bunları biliyorum sonucta alacagim araba 4 tane Sony Z2 parasinin cok az yukarisinda araba elimde kalsa canim yanmaz ve bilinçli şekilde yazıyorum.parca konusunda bulunmaz hint kumaşı deilmiş Ankara RMG Rover servisinde her parçası var diyorlar/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben zamanında çok araştırmıştım honda motoru oldugunu söylediler. donanım olarak güzel 1".6lar ful oluyor abs klima alaşım jant 2 cam otomatik sanrof vs...
  • Vakti zamanında, komşumda bu aracın sıfırı vardı araç daha 1 yaşında yok Kuşadasında sahilde araç park ediliyor ve döndüğünde araç çalıştırılamamıştı (akü filan değil) aracın ECU sunda bir sorun çıkıyor araç apar topar bulunduğu yerden çekiciyle İzmire götürülmüştü, sene 1999 yada 2000 tabi o yıllarda bu araç çok fiyakalı filan garip gelmişti bana.
  • Bende bulmustum bir tane ama arabanin benzin otomatiginde problem varmış oda 700lira idi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Bende bulmustum bir tane ama arabanin benzin otomatiginde problem varmış oda 700lira idi

Parça fiyatları çok önemli deil benim baba öder bu arabaya bakma sebebim 9 10 bin lira kredi çekicem bu başbakanlık bursu veya kredi yurtlar oluyor herhalde 300 lira veriyor üstünede 50 100 kendi harçlığımdan ekleyip bir araba almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Bende bulmustum bir tane ama arabanin benzin otomatiginde problem varmış oda 700lira idi

Parça fiyatları çok önemli deil benim baba öder bu arabaya bakma sebebim 9 10 bin lira kredi çekicem bu başbakanlık bursu veya kredi yurtlar oluyor herhalde 300 lira veriyor üstünede 50 100 kendi harçlığımdan ekleyip bir araba almak

Alirsin binersin çok klas arabadir. Y.parça sorunun yoksa.

• Bu araç hakkında başka bilen varmı. Eger yarın erken uyanırsam arabaya bakmaya gidicem de
  • sahibi titiz biri degil on izgara kirik parcayi alamiyorsan kendin uydurma bisey isitip plastikle kaynak yapabilirsin zamaninda clio 1 aracimda cogu seyi kendim yaptim parcalari pahaliydi ... motor honda motoru degil 1.4 twincam ingiliz yapimi ust kapak contadasindan yag kacirmayi sever macera arama seat ibiza,clio rsi,2 kapi civic,206 gti...bir suru genc arabasi bu butceyle alinir fiyatta pahali 216 lar 7-8 bin liraydi genel piyasa zammi oncesi

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

sahibi titiz biri degil on izgara kirik parcayi alamiyorsan kendin uydurma bisey isitip plastikle kaynak yapabilirsin zamaninda clio 1 aracimda cogu seyi kendim yaptim parcalari pahaliydi ... motor honda motoru degil 1.4 twincam ingiliz yapimi ust kapak contadasindan yag kacirmayi sever macera arama seat ibiza,clio rsi,2 kapi civic,206 gti...bir suru genc arabasi bu butceyle alinir fiyatta pahali 216 lar 7-8 bin liraydi genel piyasa zammi oncesi

Tmm kardeş bunun yerine daha farklı parçası ustası zibil gibi olan arabalar buldum

Bu arabalar çok güzel ama yedek parçası ve ustası Ülkemizde belli başlı yerlerde var...

• quote:

Orijinalden alıntı: ncap

öğrenciysen hiç bulaşma derim. Babaya söyle destek çıksın 15-16 ya biraz daha mantıklı bir araç al bence.

12 13e 1.4 corsa tek kapı(ticari olmayan) bakıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.