Şimdi Ara

30.000-33.000 bandında tavsiye edeceğiniz araçlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler, bu bantlarda bir araba almak istiyorum, üniversite ögrencisiyim ama ailemde bineceği için hem spor hemde aileninde bineceği bir araç düşünüyoruz. Şuanda kafamıza yatan tek araç fiesta 1.4 tdi trend modeli. Fakat onunda arka camların elektrikli olmaması ve esp olmaması biraz soğutuyor. Bu fiyat bandında tavsiye ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 308

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lancia lysion yakit icin idealdir.

• Dizel 308 ve dizel opel corsa
    Corsa kasa değiştirecek sorun değilse alınır.

• 308 mantıklı olur.

• 308 veya Bravo.
  • Bu fiyat aralığında ve öğrenci olduğunuzdan yola çıkarak, en iyi tercih B sınıf bir araç olacaktır, benim bu sınıfta bir çok aracı kullanma imkanı bulmuş birisi olarak tercihim Fiat Punto Evo Dynamic 1.3 M jet olurdu (güvenlik paketli).
  • 1.6 TDCİ FORD FOCUS 2006-2007 GHİA
  • Punto alırsam ilerde satmakta çok zorlanırım diye söyledi arkadaslar onu düşünmüyorum. 308 aklımda yoktu hiç biraz araştırdım ama hala fiestanın kasa tipi daha güzel geliyor. Aracımın göze hitap etmesini istiyorum.

• 2009 ve yukarısı, 1.5 otomatik Mazda 2 bakılabilir. Şunun gibi mesela: Mazda 2

Dizayn, kullanılabilirlik ve uygunluk açısından tam bir öğrenci arabası, benim gözümde.

Ben de üniversite öğrencisiyim ki zamanında bu arabayı kesinlikle alacakken o dönemki bazı kötü şartlar yüzünden alamamıştık. İçimde halen uktedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.