Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volume Up -- 3 Eylül 2014; 2:47:43 >

• Muhtemel 2 yil

Better Call Saul ;)
    Bu arada dunyaya iyilik yapmis olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer birisine tam tecavüz edilirken onu bu durumdan kurtarmak için tecavüzcüyü yaralarsan hatta durum ve koşullara göre son çare olarak öldürürsen bu meşru müdafaaya girer ve cezai sorumluluğun olmaz.Ha eğer tecavüzden sonra kisiye bir saldırı gerçekleştirirsen haksız tahrik indiriminden faydalanırsın cezan indirilir.Ha benim tavsiyem tecavüze uğrayan kisinin şikayette bulunması.Son paketle birlikte zaten cinsel sucların cezası iyice artırıldı

• Hocam hep merak etmişimdir evde hırsızla karşı karşıya kalsak kafasına sert bişeyle vurduk yada itekledik dustu kafasını vurdu beyin kanamasından öldü, ne olur ozaman ne ceza alırız ?

• StereoType kullanıcısına yanıt
    Kardeş şu an anlattıklarım şaka olsun diye anlatmayacağım başımıza geldi :D komiğime gidiyor. Neyse hırsızı evinde yaralarsan veya öldürsen cezası var fakat hırsız senin yatak odana gelip (zaten evini soyuyor. :D) sana gasp etmeye çalışırsa ve sen onu yatak odanın içinde öldürmüş bulunursan ceza almıyorsun. Bu durumu bana yaşayan bir akrabamız anlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanmert

Kardeş şu an anlattıklarım şaka olsun diye anlatmayacağım başımıza geldi :D komiğime gidiyor. Neyse hırsızı evinde yaralarsan veya öldürsen cezası var fakat hırsız senin yatak odana gelip (zaten evini soyuyor. :D) sana gasp etmeye çalışırsa ve sen onu yatak odanın içinde öldürmüş bulunursan ceza almıyorsun. Bu durumu bana yaşayan bir akrabamız anlattı.

Devlete adalete el sallıyoruz burdan Yatak odasına getirip döveriz başgan ayıp ediyon

:D .D :D :D asd as:D Ne kadar güldüm bilemezsin . :D sd. asd a. D Sonra da Adli tıpa gönderilip Otopsi ile anlaşılırsa Devlet de adalet de sana el sallar .d asda sd :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanmert

:D .D :D :D asd as:D Ne kadar güldüm bilemezsin . :D sd. asd a. D Sonra da Adli tıpa gönderilip Otopsi ile anlaşılırsa Devlet de adalet de sana el sallar .d asda sd :D

otopside hangi odada öldürdüğün yazmıyorki

hangi odada öldürdüğünü yazmıyor fakat bir itip kakma belirtisi olacaktır illaki adamı yatak odana çekene kadar boğuşacaksınız belki onu o anda öldürdün ne *** yiyecen asda :D : D :D :D :D :D
  • hırsız konusunda son nokta bu
    https://www.facebook.com/video/video.php?v=460722603988278

ama konu dağılmasın hukuktan anlayan biri söyleyebilirmi olay anında taciz/tecavüz eden birini döversek karşı saldırı durumunda da son çare olarak öldürsek meşru müdafadan ceza gelmez sanırım haksız mıyım?
  • kaanmert K kullanıcısına yanıt
    Bu olay gerçek mi diye polise sormustum. Adam bana şunu dedi, siz dövün biz onu yatak odasina sokariz

• quote:

Orijinalden alıntı: SolSerçe

Bu olay gerçek mi diye polise sormustum. Adam bana şunu dedi, siz dövün biz onu yatak odasina sokariz

inanırmısın bilmiyorum ama tanıdık bir polis arkadaşta böyle bir şey yapmıştı anlatıyodu gülmekten yarılıyodum
  • Volume Up kullanıcısına yanıt
    Haklısın ceza gelmez ama sadece tecavüz anında birini kurtarmak için sayılır bir durum. Tecavüz den sonra ödlürürsen sadece cezanı hafifletirler. Ama kanıtın varsa. Kanıt dediğim işte tecavüze uğrayan kişi bunu onaylıyorsa 'ben tecavüze uğradım ve beni korumak için yaptı' derse ceza azalır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.