Şimdi Ara

TSM deki bal hangi takımda var ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-0 yanlıs yazmısım arkadaslar biraz mantık yürütün gecenin bi saati uykuluydum zaten 2-1 olucaktı o alt alta 1 ile 0 zaten elim carpmıs.
  • Wildturtle dediğin bala quadra attı dediğin adam seni minion niyetine keser kenks. sen ilk önce o adamdaki bilgi birime sahip ol ondan sonra onu eleştirmeye çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: Ansefal

Wildturtle dediğin bala quadra attı dediğin adam seni minion niyetine keser kenks. sen ilk önce o adamdaki bilgi birime sahip ol ondan sonra onu eleştirmeye çalış

Sen ne kadar akıllısın böyle bir görüşe sahip oldun buralarda fazla takılma sen bu kadar zekayla
  • quote:

Wildturtle dediğin bala quadra attı dediğin adam seni minion niyetine keser kenks. sen ilk önce o adamdaki bilgi birime sahip ol ondan sonra onu eleştirmeye çalış

Hâlâ şu mantıktaki adamlar kaldı mı lan? Ayrıca Wildturtle maç içinde her durumda öne atladı. Bazen iyi sonuç verse de bu yüzden kaybettikleri bir sürü tf var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

quote:

Hâlâ şu mantıktaki adamlar kaldı mı lan? Ayrıca Wildturtle maç içinde her durumda öne atladı. Bazen iyi sonuç verse de bu yüzden kaybettikleri bir sürü tf var.

bu wildturtlenin kötü bi adc olduğunu mu gösterir ? herkes kötü oynar. bjergsende gayet kötüydü neden kimse ona laf etmiyor? sanki adam şampiyonluk ligindeki alt taban adcymiş gibi davranıyorlar. attığı quadra şansa bala ne demek adam atmış helal olsun diceksin ama bizim millette böyle bi kötüleme "şansa attı şansa" demek hiç bir zaman bitmez. bu yüzden bu haldeyiz zaten.

• quote:

quote:

quote:

bu wildturtlenin kötü bi adc olduğunu mu gösterir ? herkes kötü oynar. bjergsende gayet kötüydü neden kimse ona laf etmiyor? sanki adam şampiyonluk ligindeki alt taban adcymiş gibi davranıyorlar. attığı quadra şansa bala ne demek adam atmış helal olsun diceksin ama bizim millette böyle bi kötüleme "şansa attı şansa" demek hiç bir zaman bitmez. bu yüzden bu haldeyiz zaten.

Ben Wildturtle kötü bir adc demedim. Bu seride kötü oynadı ama. Sonda attığı quadra iyi oynadığı anlamına gelmiyor. Şansa attı gibi bir şey de demedim zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Wildturtle kötü bir adc demedim. Bu seride kötü oynadı ama. Sonda attığı quadra iyi oynadığı anlamına gelmiyor. Şansa attı gibi bir şey de demedim zaten.

zaten bende sana öyle bişey dedin demedim. üstte arkadaşın yazdığına bakarsan şansa attı felan dedi. ona sinirlendim. herkes kötü oynar dediğim gibi bu seride bjergsende kötüydü. hai çok mu iyi oynadıda haketti diyorsunuz. herşeyi tek taraflı yargılamaktan at gözlüğünü çıkartmadığımızdan bu durumdayız diyorum. senin dediğinde bişey yok. ben konuyu başlatan adama laf söyledim sadece.

• Konu silinebilir mi yanlış yerlere çekiliyor. Ben bi anlık sinirle ilkkkk defa bir konu açtım sinirle şurada yerden yere vuruldu .
  • Wildturtle haketmedi oyunu da quadrayi da ama dyrus ve bjerg cok iyi oynayip tasidilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bal falan yok. Hak ettiler gerçekten. İlk maç C9 iyiydi, ikinci maç TSM iyiydi. Üçüncü maçta C9 iyiydi, dördüncü ve beşinci maçlarda da TSM iyi oynadı. Hele ki son maçta Wildturtle pozisyon almasını iyi bildi ve dokunamadılar ona adam quadra attı kovalasalar penta atardı ama gerek yok sonuçta şampiyon oldular. Hatta üçüncü maçta da quadra attı Wildturtle. İyi oynadıkları maçları hiçe sayıp konuşmuşsun kusura bakma. Kaybettikleri 2 maçta farm olarak iyiydi Wildturtle ben daha kötü olur diyodum ama farmda iyiydi sadece aptallık edip bronz gibi tris W ile araya atladı 3 kişi bunu kesti, aynı şeyi Amazing de yaptı 3 kişi kestiler. Kaybettikleri maçlarda çok fazla hata yaptılar. C9 hata yapmaktan kaçındı hep, takım savaşında çok iyiler ama TSM sonradan açıldı ve kazandı.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 2 Eylül 2014; 13:55:43 >
  • meteosa yazık la dün okadarda elise baba yaptı ama tsm aldı
  • TSM dünya şampiyonasında birşey yapabileceğini sanmıyorum hakettiler ama birşey yapamayacaklar bunu hepimiz biliyoruz
  • He şans he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oe6

Buildi falan görmüyonuz mu nedir %50 crit ihtimali var, yani her 2 atışın 1i crit. Hakedilmiş bir galibiyet Tİ-ES-EM!

%50 nin anlamı her 2 atışın 1 i critic değildir
  • cloud 9 yine de daha iyi daha komplike takım. basit tfler verdik
  • By Salus kullanıcısına yanıt
    bal dediği %45 crit ihtimaliyle corkiye 3 vuruşta 3 crit atması
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

Orijinalden alıntı: Oe6

Buildi falan görmüyonuz mu nedir %50 crit ihtimali var, yani her 2 atışın 1i crit. Hakedilmiş bir galibiyet Tİ-ES-EM!

%50 nin anlamı her 2 atışın 1 i critic değildir

Anlamı ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Hai gibi bir vasat bir midi her maç taşıyamaz C9 bu kadar basit . biraz organize olmuş bir Tsm bjerg ile Dyrus ile alabilirler.

bronze talks.
  • TSM C9'dan daha iyi oynadı kazandı bunun neresi senin için problem oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.