Şimdi Ara

elektrolux 1286 lew mi aeg 75280fl mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

siz olsanız hangisini alırdınız neden?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali282 -- 2 Eylül 2014; 23:15:31 >

• Profilonin 1000 ligi var sahsen memnun degilim
    Gerci fiyatina gore iyi amA ben sevmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle electrolux 1286. Çünkü profilodan üstüm olarak;

Tambur ve yükleme ağızı daha geniş
    Programları daha özgür
    Buharlı havalandırma ve kışıklık giderme programları var
    Su jeti var ki en önemli artısıdır.

• konu başlığı değişti..:)son karar aşamasındayım
  • ali282 A kullanıcısına yanıt
    Yine 1286. Su jeti var fazladan.
    1286dan daha iyi olsun, AEG olsun dersen(gerçi Electrolux ile ayni grup) 87494 modelini incele. O da su jetli,1400devir ve daha tasarruflu.

• Su jeti cok mu onemlı.puskurtmenin camasıra ne etkısi varki:)fasa fiso hepsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisinin fiyatıaynı.aeg 75280fl ye karar verdik..elektrolux niye eledim bende tam bilmiyorum:).hafta sonu alacağız inşallah..umarım doğru karar verdim..ikisininde fiyatını 1300 tl ye anlaştım.hangisini alırsan al dedi firma sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali282 -- 4 Eylül 2014; 23:13:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

ikisinin fiyatıaynı.aeg 75280fl ye karar verdik..elektrolux niye eledim bende tam bilmiyorum:).hafta sonu alacağız inşallah..umarım doğru karar verdim..ikisininde fiyatını 1300 tl ye anlaştım.hangisini alırsan al dedi firma sahibi.

lew varken öbürünü alma. su jeti fasa-fiso değil. deterjanın suda çözünmesini çabuklaştırdığı gibi, çözünmeme ihtimalini en aza indirgiyor. ayrıca su-çamaşır etkileşimini pasif çarpma değil aktif püskürtme haline getiriyor. full kapasite kullanımında karşılaşılan merkezdeki ıslanmama sorunsalı da su jetlilerde yaşanmıyor. ama yine de son karar senin.
  • lew de ses yük diyorlar ama..sıkma ve jet çalıştığında..aeg çok sessiz deniliyor. birde çok fonksiyonlu ürünlerde arıza durumları daha fazla heleki parçaları tamiratı değişimi pahalı olur..bu tür verilerle eledim ama. henüz tam karar veremedim. tam mağazaya giderken birini seçeceğim artık:)
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    Sizce AEG 87494, Elektrolux 1286 dan neden daha iyi? Ben de bu iki ürün arasında kaldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.