Şimdi Ara

Çözen Adami indirime zorluyoruz ! Ana Konu Gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Okullar açılmadan Dh olarak buradan doğan site olmasindan dolayı bi indirim talep edelim.

Mail yada telefonla.
    Varım diyenler yazsin konuya. Yoksa bu siteler iyice somurecek bizi.
    Bir elin nesi var iki elin sesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun bi konusu var zaten bu bölümde araştır oraya destek ver
  • Bu adama 64 lira vericek kadar saf olacağıma 2 saat hocanın başında beklerim tüm sorularımı çözdürürüm. Akıl var mantık var. Şimdi ee ama anında çözümüne bakıyoruz diyeceksiniz ama 1 gün beklesen hafızandan silinmeyecek o soru. verilen paraya yazık
  • Bilader akıl var mantık var. Tembellik yapiyosunuz hocalarinizi sıkıştırmıyosunuz takip edip soru çözümü için uygun saatini sorarsanız cozdurursunuz. Herkes cozduruyo kimse kusura bakmasin cozmuyolar demesin cozduremiyorum desin. Size acımıyorum ha ailenize acıyorum. Cidden cozmuyolar sanıp saçma sapan biseye para veriyorlar. Yazık be..

• Kaç tane kitap eklendi çıktığından beri.Fiyatın aynı kalması mantıklı mı?Çok geliyorsa 2-3 kişi alın.

• @5 çözen adam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahn

Bunlarda iyice cılkını çıkardı..dh üyelerine özel 19 tl dediler sonra 39 eni sonunda 64 yaptılar.lan bide aylık ücret, prim vermeyin şunlara.
    Kaliteli bir kitabın 1 testinde taş çatlasın 5 tane çözemedigin hardcore soru olur..At onlarıda foruma, burada milletin sorusunu çözmek için yanıp tutuşan adamlar var, elbet çözülür....en kötü whatsapp gruplarına atarsınız çözülür abi, paranıza yazık...

whatsapp gruplari falan zaman kaybi oluyo hocam. bu direk hazir elinde olduğu icin hocadan da iyi oluyor. az once 1 aylik aldim ben de.ama gerçekten çok pahali. 6 ay kullandığını dusun 330 lira..

• Çözümler videolu olsa bile fiyat fazla, almayın! almayınki kendilerine gelsinler
  • O adam cimri boşuna zorlamayın foruma atin çözen cikar

• Anlamadığım nokta çözdükleri kitapların yayım yılı ne? Tamam bu kitaplar her yıl sil baştan yapılmıyor fakat göz ardı edilemeyecek farklar oluyor.
  • kesinlikle çok burunları büyüdü . fiyatta indirim yapılmazsa veri tabanları çökertilip dosyalar alınıp yeni bir site açacak abiler aynı şekilde ücretsiz olacak bekleyin isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.