Şimdi Ara

Ali Ece'den Pandev-Dzemaili Yorumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tarafsız yorumcularımız beşiktaşlı ali ece kadar tarafsız olamıyor.
  • Ali Ece yi her zaman dinlerim mantıklı konuşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncular bu kadar iyi anlatilabilirdi. Kafamda soru işaretleri vardı adam bildigin onları yok etti ya la.

• ali ece gerçekten müthiş bilgili bir adam, adam her konuşmasını bilgi ile destekleyip yapıyor..
    videoları burada paylaşan arkadaşımada ayrıca teşekkür ediyorum
  • Bu adam diyorsa vardır bi bildiği

• Şu adamın oyun ve oyuncu bilgisinin 10'da 1'i bizde olsa bu forum yıkılırdı
  • Bu adama radyoda soru sormuştum samsundan ufuk kardeşim filan demişti ulan ne mutlu olduydum yalnız Pandev'i biraz şişirmiş gibi ama Dzemaili tam sizin ihtiyacınız olan transfer o fiyata alınıcak en iyi adamı aldınız. Hayırlı olsun ne diyelim Pandev'den pek umutlu değilimde o Dzemaili denen arkadaş çok işinize yarayacak tek sıkıntı yabancı kontenjanı. Tarık zaten bildiğimiz Tarık. Koca bi sezon izledik hepimiz.

• Ali Ece 1 Mehmet Demirkol 2. Bu adamlari dinlemeyi sevdigim kadar baska biseyi sevmiyorum

• Pandev varsa Sneijder'in olmadığı maçlar sorun olmayacak ona sevindim
  • Pandev'in gelmesini istemiyordum ama artık geldiğine göre bize desteklemek düşer. Forumdaki anti Burakçılar gibi davranmam ben. Pandev'in kötülüğünü istemem. Umarım başarılı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Pandev varsa Sneijder'in olmadığı maçlar sorun olmayacak ona sevindim

keza melo nun olmadığı maçlarda dzemali yokluğunu giderir,musleranın olmadığı maçlarda kalemiz artık boş değil sinan var, tarık 2 bektede ligde sırıtmadan oynar

bu transfer dönemi alınan tüm oyuncular nokta transfer ama oyuncu yollamada sınıfta kaldı yönetim, kadro dışı oyunculara bu yıl 12mtl maaş ödenecek
  • sabaha kadar konuşsa dinlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Pandev'in gelmesini istemiyordum ama artık geldiğine göre bize desteklemek düşer. Forumdaki anti Burakçılar gibi davranmam ben. Pandev'in kötülüğünü istemem. Umarım başarılı olur.

İmzana bakıyorum, avatarına bakıyorum sonra tekrar imzana bakıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukovc

Bu adama radyoda soru sormuştum samsundan ufuk kardeşim filan demişti ulan ne mutlu olduydum yalnız Pandev'i biraz şişirmiş gibi ama Dzemaili tam sizin ihtiyacınız olan transfer o fiyata alınıcak en iyi adamı aldınız. Hayırlı olsun ne diyelim Pandev'den pek umutlu değilimde o Dzemaili denen arkadaş çok işinize yarayacak tek sıkıntı yabancı kontenjanı. Tarık zaten bildiğimiz Tarık. Koca bi sezon izledik hepimiz.

pandevi sisirmemis ki adama bronz oyuncu falan demis zaten ayrica buraktan kurtulalim da ne olursa olsun

• Bu adamın şapkasız fotoğrafı var mı ?
  • quote:

Pandev'in gelmesini istemiyordum ama artık geldiğine göre bize desteklemek düşer. Forumdaki anti Burakçılar gibi davranmam ben. Pandev'in kötülüğünü istemem. Umarım başarılı olur.

Biz kimseye anticilik yapmıyoruz, Burak'ın sahada yapmaması gerekenleri düzeltmediği için eleştiriyoruz, futbola hücum faul deyimini getirecek ve bundan vazgeçmiyor, vazgeçmeyeceksede eleştirilmeyide kabullenecek!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

quote:

Biz kimseye anticilik yapmıyoruz, Burak'ın sahada yapmaması gerekenleri düzeltmediği için eleştiriyoruz, futbola hücum faul deyimini getirecek ve bundan vazgeçmiyor, vazgeçmeyeceksede eleştirilmeyide kabullenecek!!!!!

Adam gibi eleştirenlere lafım yok. Ayağının kırılmasını isteyenlerden tut sabah akşam bütün sülalesine küfür edenlere lafım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

quote:

Adam gibi eleştirenlere lafım yok. Ayağının kırılmasını isteyenlerden tut sabah akşam bütün sülalesine küfür edenlere lafım.

Onu istemek hayvanlık, müstehakta, Burak'ta kendine çeki düzen versin, 1 değil 2 değil, hep aynı şeyi yapıyor, bazen sinirdeb ağlayasım geliyor adam kendini geliştirmiyor o konuda!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bu adamın şapkasız fotoğrafı var mı ?

Adam düğününde bile böyle.

Şapkasız en güncel hali bu.

Bir de bunlar var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.