Şimdi Ara

Çok moralim bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Koç'un bursluluk sayfasında yazanlar bütün yaşama sevincimi aldı götürdü. Yemin ederim ağlaya ağlaya ders çalışıyorum. Ben tam burslu Koç Hukuk için varımı yoğumu ortaya koyup çalışırken olacak şey değil. Böyle sistemin de böyle işin de ...

Herhangi bir burs (tam, destek (%50 burslu) veya kısmi (%25 burslu)) kontenjanından Koç Üniversitesi’nin bir lisans programına yerleşip bu programı tamamlamış veya programdan ayrılmış olanlar tekrar Koç Üniversitesi lisans programlarına yerleştikleri takdirde ikinci kez herhangi bir burs imkânından yararlanamazlar. Daha önceki yıllarda Türkiye’de bir lisans programına yerleştirilmiş olan öğrenciler Koç Üniversitesi’nin bir lisans programına tam burs kontenjanından yerleştirilirlerse burs imkânından yararlanamazlar.

http://adaylar.ku.edu.tr/node/65

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üzüldüm :( neyse iyi ki önceden fark etmişsin :)
    Boş ver hocam sana okul mu yok, yine güzel bir hukuk buluruz :)
    Olmadı Koç'la konuşursun. TSden ilk 100e girip TOBB %100 hukuk okuyan görmüştüm forumda. Başarılı öğrenciyi kaçırmak isteyeceklerini sanmıyorum :)
  • İçim yanıyor. İnsan sevgilisinden ayrılır da içine ateş düşer ya. Aynı öyleyim. Ben bu yaşıma kadar hiçbirşeye bu kadar körü körüne bağlanıp amaçlamamıştım. O da olmadı. Kader heralde...

• koçlaw kullanıcısına yanıt
    '' kontenjanından Koç Üniversitesi’nin bir lisans programına yerleşip'''

demek ıstedıgı once kocu yuzden 25 veya 50 ıle kazandın okudun bıtırdın tekrar sınava gırdın veya okulu yarıda bırakıp ayrıldın tekrardan sınava gırdın
    busınav netıcesınde yıne kocu yazacaksan burslardan yararlanamazsın demek ıstıyor
  • Shockwavebjk S kullanıcısına yanıt
    Hocam o var ama ek olarak başka okula kayıt olduysan da burslu olamıyorsun. Kalınlaştırdığım kısım yani. Ben daha önce bir devlet üniversitesine yerleşmiştim. O sebepten tam burslu olamayacağım. Yine de yarın arayacağız arkadaşla öğrenci işlerini. Ben bu kuralı lisans diploman var ise burslu olamazsın diye biliyordum çünkü. Okulu yarıda bıraktıysan olarak değil.

• saçma bence öyle olması ama emin olmak için arayıp sor aklında kalmasın
  • Hocam gördüm de geldim. Üzülme be, gün ola hayrola.

• heveskiran kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle diyorum artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: koçlaw

İçim yanıyor. İnsan sevgilisinden ayrılır da içine ateş düşer ya. Aynı öyleyim. Ben bu yaşıma kadar hiçbirşeye bu kadar körü körüne bağlanıp amaçlamamıştım. O da olmadı. Kader heralde...

abartma abi ünimi yok sana allaha sen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.