Şimdi Ara

96'lı ve öncesi tayfadan bir ricam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu sene mezuna kaldim, gecen sene bu zamanlar da forumun bu bolumunde takilirdim ne yardimsever insanlar vardi, iyi muhabbetler vardi hic degilse birbirimizin dertlerini paysalip cozum ariyorduk.
    Fakat bu sene burda o atmosfer yok. Bunu dile getirince '97liler 96lilar gibi bos degil' diye sacma bir yorum bile aliyoruz.
    Tam aksine 96lilar ve oncesi hem sosyal, hem yardimsever hem de BASARILI'ydi...

96lilar ve oncesi tayfadan ricam lutfen arada bir girin bu bolume ve hic degilse burada takilan kisilere yardimci olun, yoksa bu sene buralar bombos kalacak... :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 95'liyim. Ne zaman istersen PM atabilirsin.

• Cok sagol dostum bu sene senin gibilere cok ihtiyacimiz var..

• Kessy kullanıcısına yanıt
    98liyim 11. sınıfa geçtim.birkaç troll yaptığı şeyler için forumu bu kadar boş sanma ihtiyacınız olursa bana da pm atabilirsiniz
  • bıkmadınız şu 96-97 muhabbetinden önemli jenerasyon değil önemli olan kişi. ben 97'liyim ama bana da mesaj atabilirsin çözemediğin soruları falan elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Kardes ders calisiyoruz nasil bakalim. şaka bir yana mat geo sorulariniz pm atabilirsiniz.

• dreamabout D kullanıcısına yanıt
    Dostum senin gibileri arada bir cikiyor gecen seneki forumu gorseydin anlardin. Sagol bu arada bana da ygs mat sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kessy

Dostum senin gibileri arada bir cikiyor gecen seneki forumu gorseydin anlardin. Sagol bu arada bana da ygs mat sorabilirsiniz

hocam geçen sene gsm onayı yoktu ondan millet rahat rahat takılıyordu forumda. Ama şimdi gsm onayı olduğu için millet ya telefon numarasını vermek istemeyip bırakıyor ya da misafir takılıp yazılanları okuyor.
  • eylül ayı bi de ondan da olabilir :)
  • 96 liyim bro ne zaman istersen pm atabilirsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95liyim dostum beklerim her zaman

• dreamabout D kullanıcısına yanıt
    Bu mantikli geldi ama ne bileyim bi soguk bu sene forum

• 95liyim bende ama yenı mezuna kaldım bende elimden geleni yaparım
  • 95 liyim bende elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

• Ben de 97'liyim ve forumdaki yardimlasma havasindan etkilenip uye olmustum ancak suan pek mevcut degil.Ama soyle bisey de var onceki donemdekiler de yerlestirmelerden sonra bile forumu rahat birakmadilar

• esrakr E kullanıcısına yanıt
    Bırakmasınlar nolucak seneye de biz bırakmayız hem daha canlı oluyor forum
    yardım istedinde 95lı 96lı ayrımı mı yaptık. yardım ıstemeyenın bır yuzun vermıyenın ıkı yuzu kara takıldıgın yerde pm atablırsın aksamları aktıfım bı el atarım
    dont panıc! we can help u!we can save you as...:)
  • Shockwavebjk S kullanıcısına yanıt
    dostum sizin gibileri az çıkıyor işte ben bunu geçen sene yazsaydım 96lılar yardırırdı ama burda 2-3 97li yazdı sadece düşün artık sağol bu arada
    np muhım degıl
    bu arada son msjım sonunda as. demek ıstemıstım ass gıbı olmus ters anlamayasın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.