Şimdi Ara

Oyuncum iznim ve haberim olmadan başka kulüple anlaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Everton ile oynuyorum, Doria'yı takıma aldım basına transferi için memnun olduğumu söyledim. Akabinde daha 1 gün bile geçmeden Doria Botafogo'ya kiralık anlaşması vs yazdı, sonraki mesajda gitti.

Benim hiç bir şekilde iznim olmadı. Hatta böyle bir teklif bile gelmedi. Çok şaşkınım sebebi ne olabilir

Ek olarak oyuncunun transfer ve kiralaması asistanda da değil direkt bana bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 1 Eylül 2014; 20:54:43 >

• Başka bir kulüp derken, zaten Doria'nın eski kulübü Boto.muhtemelen sözleşme teklifinde ilk sezon Botafoga kiralık olarak oynasın maddesi vardı da dikkat etmemişsindir.
  • SS10 kullanıcısına yanıt
    Bazen oluyor, ben Fm12'de Boca juniors'tan Sergio ARaujo'yu 3.3 Mn euroya almıştım gol kralı olmuştu19 maç 22 gol gibi bir perfroamnsla, malaga 10m verdi başkan direkt yolladı bana sormadan.

Ayrıca bazen geri satın alma maddesi filan oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Napolitano Curtis

Başka bir kulüp derken, zaten Doria'nın eski kulübü Boto.muhtemelen sözleşme teklifinde ilk sezon Botafoga kiralık olarak oynasın maddesi vardı da dikkat etmemişsindir.

Böyle bir madde olamaz zira ilk devre bende, sezonun 2.yarısı Bota'ya gidecek. Saçma yani ilk devre olsa bir nebze olabilir.

@Professional Geek Başkan da vermiş olamaz bence. Çok tuhaf gerçekten yıllardır oynarım ilk defa gördüm böyle bir şey. Gerçi Everton'da maşallah elini sallasan kaliteli stoper, sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Bazen oluyor, ben Fm12'de Boca juniors'tan Sergio ARaujo'yu 3.3 Mn euroya almıştım gol kralı olmuştu19 maç 22 gol gibi bir perfroamnsla, malaga 10m verdi başkan direkt yolladı bana sormadan.

Ayrıca bazen geri satın alma maddesi filan oluyor.

FM 12'de dediğin olay çok oluyor kardeşim başkan sağolsun kilit oyuncum hulk'ı satmıştı mesela. Hani 1-2 kere olsa neyse diycemde sürekli oluyor.
  • Böyle şeyler olmasın diye mesela editör`den başkanın hakklarından bazılarını kendi adına şaapa bilirsin, tabi bunun için live editör gerekli eğer kariyeri açtıysan. yeniden başlamak istersen kulüp ayarlarından değiştir.
  • personel sorumluluklarına bak.
    teklifleri assitan değerlendiriyor olabilir.
  • Hajrovic gibi olmuş olmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatile çıkmışsındır
  • Kiradan donus uzunluğu maddesi vardir.oyuncu bi sene daha botofogoda oynayip sana gelecek.

• SS10 kullanıcısına yanıt
    ben oyunun her versiyonunu oynadım böyle bişeyin kendiliğinden olması mümkün değil. FM2012 ve sonrasında oyuncuyu alırken sözleşmeye madde ekliyor satan kulüp, kiralık oynama maddesi. büyük ihtimalle gözünden kaçırmışsındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolog08

ben oyunun her versiyonunu oynadım böyle bişeyin kendiliğinden olması mümkün değil. FM2012 ve sonrasında oyuncuyu alırken sözleşmeye madde ekliyor satan kulüp, kiralık oynama maddesi. büyük ihtimalle gözünden kaçırmışsındır.

Ben de bu oyunu en az 10 yıldır oynuyorum ama anlamadığım böyle bir madde varsa neden yazın transfer döneminde aldığım oyuncu sezonun ilk yarısı bende ikinci yarısı onlarda oluyor. İlk yarı onlarda yada tüm sezon olsa bir nebze anlarım da sezonun 2.yarısı onlarda olması tuhafıma gitti.

Neyse en kötü geri çağırma hakkım varsa basarım parayı geri çağırırım Doria sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hajrovic gibi olmuş olmasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Ben de bu oyunu en az 10 yıldır oynuyorum ama anlamadığım böyle bir madde varsa neden yazın transfer döneminde aldığım oyuncu sezonun ilk yarısı bende ikinci yarısı onlarda oluyor. İlk yarı onlarda yada tüm sezon olsa bir nebze anlarım da sezonun 2.yarısı onlarda olması tuhafıma gitti.

Neyse en kötü geri çağırma hakkım varsa basarım parayı geri çağırırım Doria sonuçta

Brezilya'da sezon kışın başlıyor. Kiraladığın adam Brezilya'nın sezon başına yetişiyor. Yani Avrupa'nın devre arasına denk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

quote:

quote:

Brezilya'da sezon kışın başlıyor. Kiraladığın adam Brezilya'nın sezon başına yetişiyor. Yani Avrupa'nın devre arasına denk geliyor.

Hooaydaaaa
    Bu nasıl aklıma gelmedi ya. Eyvallah sağ olasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

quote:

quote:

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.