Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F1CD3AB5A -- 10 Temmuz 2021; 20:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 29 a kadar bekar hayatı yaşa sonrada evlen şahsen benim planım bu evlenmeden hayatı tatmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 3 Eylül 2014; 11:26:13 >
  • İş hayatında bulup evlenmek çok zor oluyor, zaten pek de daha önce tercih edilmemiş tipler çıkıyor karşına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annene sor belki iyi bi kızlar bulur. Tanışırsınız sevgili olursun. Başka türlü zor 6 yıl çıktıktan sonra evliliğe hazırdım diyosun. Yeni biriyle çıkmak senin için zor olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simisi

Annene sor belki iyi bi kızlar bulur. Tanışırsınız sevgili olursun. Başka türlü zor 6 yıl çıktıktan sonra evliliğe hazırdım diyosun. Yeni biriyle çıkmak senin için zor olmalı.

Evlilige hazirim. Fiziksel ve mantiken hazirim ama kalben cok yipranmis durumdayim. Ayrilmasam evlenicektim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hakkında hayırlısı buymuş demek ki 6 sene sonra zor olmalı ama emin ol daha önünde zamanın var muhakkak birileri girecektir hayatına
  • ne dersek bos kismet isi bu isler....

• Olgunluğun ile alakalı, eğer çok olgun ise kişi 18 bile ideal olabilir. Yaşam koşulları eğitim durumu falan hepsi etkiler bunu. Evlilik yaşı büyüdükçe abazalar çoğalıyor , ahlak ayaklar altına alınıyor , ahlaksızlıklar doğal karşılanır hale geliyor. Evlilik demek toplum demek..
    Kişi inandığı gibi yaşamazsa , yaşadığı gibi inanmaya başlıyor...
    En iyi kararı siz verirsiniz hazırsanız beklemeyin derim.
  • bende evlencektim 3 yıllık bitti 1 ay önce bende görücü usulü evlencem anneme söyledim bulsun ya bıktım kimseyle çıkıp gezemem artık yaş 27
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

bende evlencektim 3 yıllık bitti 1 ay önce bende görücü usulü evlencem anneme söyledim bulsun ya bıktım kimseyle çıkıp gezemem artık yaş 27

+ zaten istesen de bulunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

quote:

bende evlencektim 3 yıllık bitti 1 ay önce bende görücü usulü evlencem anneme söyledim bulsun ya bıktım kimseyle çıkıp gezemem artık yaş 27

Nasıl bulunmuyor

• Yaşın daha genç , acele etme.Düzgün birini bulmakta zorluk çekiyorsan büyükler aracı olsun.
  • 22 yaşındayım iki haftalık evliyim eşim neredeyse bi 10 senelik aile dostumuzun kızıydı bizi gören maşallah çekiyor ondan önce hiç kız arkadaşım olmadı nişanlılık döneminden öncede onu tanımıyordum ama şu an 40 senelik evli gibi muhabbetimiz var huyumuz suyumuz daha doğrusu hayata bakış açımız bir şükrediyorum doğru kişiyi bulduguma inanıyorum

Tabi evlilik göreceli bir kavram herkesin durumu farklı benim için evliliğin vakti gelmişti ve geciktirmedim hayatımı yaşamak bekarlığı yaşamak gibi bir yaşam tarzımda yok sigara içki kız ortamı hiçbiri şimdiye kadar olmadı

Konu sahibi arkadaşla kran sayılırız keşke o olayı yasamasaydi umarım atlatır..ben çok uğraştım kendimi korumak için çok firsatimda oldu evlenmek için pesimden kosanda oldu(ego olarak demiyorum )ama eşime sakladım kendimi..bi konu sahibi arkadaşı düşünün diyorki 6 sene sonunda kalbim yıkık bide bana bakın kalbimin köşesinde gerisinde hatiralarda kimse olmadan saf haliyle eşime açtım bütün kalbimi

Velhasıl nasip bu işler gerçekten nasip senelerini harcarsin ama nasibin değilse uçar gider eğer nasipte varsa tanımadığım kişi bi bakmışsın vazgecemedigin birisi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

22 yaşındayım iki haftalık evliyim eşim neredeyse bi 10 senelik aile dostumuzun kızıydı bizi gören maşallah çekiyor ondan önce hiç kız arkadaşım olmadı nişanlılık döneminden öncede onu tanımıyordum ama şu an 40 senelik evli gibi muhabbetimiz var huyumuz suyumuz daha doğrusu hayata bakış açımız bir şükrediyorum doğru kişiyi bulduguma inanıyorum

Tabi evlilik göreceli bir kavram herkesin durumu farklı benim için evliliğin vakti gelmişti ve geciktirmedim hayatımı yaşamak bekarlığı yaşamak gibi bir yaşam tarzımda yok sigara içki kız ortamı hiçbiri şimdiye kadar olmadı

Konu sahibi arkadaşla kran sayılırız keşke o olayı yasamasaydi umarım atlatır..ben çok uğraştım kendimi korumak için çok firsatimda oldu evlenmek için pesimden kosanda oldu(ego olarak demiyorum )ama eşime sakladım kendimi..bi konu sahibi arkadaşı düşünün diyorki 6 sene sonunda kalbim yıkık bide bana bakın kalbimin köşesinde gerisinde hatiralarda kimse olmadan saf haliyle eşime açtım bütün kalbimi

Velhasıl nasip bu işler gerçekten nasip senelerini harcarsin ama nasibin değilse uçar gider eğer nasipte varsa tanımadığım kişi bi bakmışsın vazgecemedigin birisi olmuş

Kaç yıldır çıkıyordunuz?

• xRaziel X kullanıcısına yanıt
    Çıkma flört olayı olmadı hocam annem devamlı bahsederdi eşimden huyunu suyunu ahlakını begendiginden fln fakat ben hiç gormezdim gördüm kızı istedik 1 sene nişanlılık dönemi oldu bu ayda evlendik

• quote:

22 yaşındayım iki haftalık evliyim eşim neredeyse bi 10 senelik aile dostumuzun kızıydı bizi gören maşallah çekiyor ondan önce hiç kız arkadaşım olmadı nişanlılık döneminden öncede onu tanımıyordum ama şu an 40 senelik evli gibi muhabbetimiz var huyumuz suyumuz daha doğrusu hayata bakış açımız bir şükrediyorum doğru kişiyi bulduguma inanıyorum

Bende senin gibi dusunuyorum. Tek insandi hani benim ici. Dogru oldugunu dusu dum ve 6 senemi harcadim ondan baskasi da olmadi zaten.

Ama simdi olaylar oldu. Biseyler kotu gitti.

Evlenilcek birisi bulunsa bile zaman cok kotu. İnsanlarin gizli gizli yaptigi seyleri hic ama hic bilemiceksin. Nasil guven olacak bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

quote:

Nasıl bulunmuyor

Herkes isinde gucunde. Zaten iyi guzel saf temiz kiz bulan kacirmiyor. Bide meslek sahibi oldumu ooo daha neler.

O yuzden gecmisi temiz olan. Eli is tutan bi kiz bulmak hele 23-24 den sonra cok zor gibi geliyor bana.

• quote:

vay koçum hadi yine iyisin

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

29 a kadar bakar hayatı yaşa sonrada evlen şahsen benim planım bu evlenmeden hayatı tatmak lazım

Hocam ajan olucaksan evliligi unut

• Saga sola sarmaktan biktim. Bu ne boyle arkadas. İnsan uzuluyor baya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.