Şimdi Ara

AnandTech'in kurucusu Apple'a transfer oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AnandTech'in kurucusu Apple'a transfer oldu

Yaklaşık 17 yıldır anakart ve PC bileşenleri yanında mobil cihaz bileşenlerini de uzun uzadıya masaya yatırarak teknoloji dünyasını bilgilendiren AnandTech sitesinin kurucusu Anand Lal Shimpi yeni bir pozisyon için görevinden ayrıldığını açıkladı.

Anand sadece editörlük değil SSD gibi pek çok bileşen ile ilgili sorunları çözmek için teknoloji devlerine de danışmanlık yapmaktaydı. Anand bundan sonra Apple bünyesinde görev yapmaya başlayacak ve cihaz mühendisliği konusundaki zorlukların üstesinden gelmeye çalışacak.

AnandTech'in akıllı telefonlar konusunda uzmanlaşan editörü Brian Klug da yıl başlarında Apple'a geçmişti. Anand sitenin Apple'a gönderdiği ikinci editör oldu. Bu iki editörün özellikle iPhone veya iWatch gibi cihazların mobil işlemcileri üzerinde yoğunlaşacağı belirtiliyor. Site ortaya çıkan editöryal açığı kapatmak için bu yıl işe alım yapacağını açıkladı. 

Kaynak:http://recode.net/2014/08/31/veteran-tech-journalist-anand-shimpi-headed-to-apple/

• Emekli olcam sıkıldım bittim öldüm diyordu. Doğruysa Apple olayı ii keklemiş milleti. Para var huzur var tabi, beleşe hizmet danışmanlık nereye kadar.

• anandtech'i de kaybettik desenize , en iyi cpu gpu karşılaştırması yaptığım sitelerden biriydi kötü olmuş..
  • AnanTech diye okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptığı yorumlamalar hoşuma giderdi.Mesleğinde başarılı olması dileğimle.

• Baslik sakat geldi anantech falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drogba tekrar gelecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adam bana aşırı itici geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.