Şimdi Ara

Twitter DM sorunum var Yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler Donanım Haber aile ve sevgili arkadaşlarım kardeşlerim.Size bir sorum olacak bu hem soru ve benimde sorunum.Fazla uzatmadan konuya geliyorum.Şimdi twitter kullananlar bilir ki DM(direk mesaj)yazışmaları zor silinir teker teker silmek gerekir benimde işim aceleydi bende internetten ilk bulduğum dm silme sitesine giridm twitterde etkileşim kurmak istedi ve ben kurmasına izin verdim twitter ile gir yaptım yani her neyse giridim sildi etti sonra sarmadı açıkçası sıkıllandım silinmicek msjlarıda siler diye kaldırdım uygulamayı.Arkadaşımla konuşuyordum baktım kaldırdığım halde silmeye devam etti gene.Başka bir hesap açtım onda denedim onda sorun yok silmiyor.Başka bir arkadaşla konuştum onda da sorun yok onuda silmiyor sadece sevgilim ile konuşmamızı siliyor.Tarayıcıyı değiştirdim,tarayıcıyı silip geri yükledim,şifre ve epostayı değiştirdim,çerezleri sildim uzantılara baktım hiç bir şey yok hala devam ediyor sinir oluyorum yarım edin arkadaşlar nededen böyle oluyor takılımı kaldı dicem sistem geri yüklemesi felan yaptım yok gene aynı of of of yarım edin lütfen... :/ :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.