Şimdi Ara

TELEFON KONUSUNDA KARARSIZ KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon almayı düşünüyorum. 3 model arasında kararsız kaldım. General Mobile Discovery Elite, Huawei Ascend P7 ve Casper VIA V8 modelleri arasında kararsız kaldım. Bu telefonu kullanan veya kullanmayıpta herhangi bir fikri olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: fabiorussendall

Telefon almayı düşünüyorum. 3 model arasında kararsız kaldım. General Mobile Discovery Elite, Huawei Ascend P7 ve Casper VIA V8 modelleri arasında kararsız kaldım. Bu telefonu kullanan veya kullanmayıpta herhangi bir fikri olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.

o paraya g2 nexus 5 dusun bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabiorussendall kullanıcısına yanıt
    Hocam o paraya casper via v8 alınmaz discovery2 bile ondan daha performanslı ve daha ucuz... diğer modelleri kullanan arkadaşlar kıyaslar.
  • O butcrde adam gibi cihazlar var onları al derim gen.mob yada casper gubi fason cihazlara para kaptirma macera olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2,z1c,z1 o bütçeye en iyileri ama 3 ü arasındaysa kesinlikle huawei p7
  • O bütçede o cihazlardan çok daha ustun olan Nexus 5,G2,Z1,Z1 Compact var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üçüne de bulaşma. ne olduğu belli olmayan telefonlar bunlar tavsiye etmem. ayrıca bu fiyata lg g2, sony xperia z1 küçük olsun dersen sony xperia z1 compact var yani dediklerin yanında oyuncak kalır dediklerim çok çok daha iyi bir telefonlardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.