Şimdi Ara

Mini Cooper S Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nişanlım için bu aracı bakıyoruz. Linkte örnek bir araç var. İlla bu olacak değil.
    Sizce alınır mı böyle araç? Satmak istese hemen elinden çıkartabilirmi, yakıt sarfiyatı nasıldır vs.

Kullanıcıları bilgi verirlerse çok memnun olurum. Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-2010-mini-cooper-chilli-paket-67000-km-de-173638690/detay

• cooper s az yakmaz. ikinci eli de biraz yavaştır.
  • A180 al dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otoban faresi. alınır ama çok yakar
  • Bu araçlarda olmazsa, Mazda 3 bakacaz artık. Diğer araçların hiç birini beğenmiyoruz. Aslında beğendiklerimiz var ama bayan için uygun değil.
  • Mini tam bir bayan arabası . Şimdi nişanlınız nasıl kullanıyor bilmiyoruz ki Mini cooper S alın desek onu kullanacak deneyimi var mı ?

Bence ikinci ilandaki Country olan güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Mini tam bir bayan arabası . Şimdi nişanlınız nasıl kullanıyor bilmiyoruz ki Mini cooper S alın desek onu kullanacak deneyimi var mı ?

Bence ikinci ilandaki Country olan güzel

Nişanlım benden daha iyi kullanır aracı. Pilot gibi ve hızlı kullanıyor. Anlaşıldıki S bizi yorar.
    Country modeline yoğunlaşıcaz o zaman. Teşekkürler.
  • opel adam/fiat 500'üde gösterin nişanlınıza mutlaka. bu ikisini beğenmeyen kadına denk gelmedim daha :) hemde yakıt-kullanım kolaylığı bakımından da tatmin edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

opel adam/fiat 500'üde gösterin nişanlınıza mutlaka. bu ikisini beğenmeyen kadına denk gelmedim daha :) hemde yakıt-kullanım kolaylığı bakımından da tatmin edecektir.

Fuarda adam' a baktık. Çok beğenmişti. Fiyatta uygundu ama vazgeçti o an. Ama yine de olabilir. Bakmak lazım.
  • 1.16d bakmanızı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

1.16d bakmanızı öneririm.

güzel öneri yalnız daha evlenmeden böyle yüksek rakamları 3.20d nin dışında hiçbir araca vermek istemiyoruz. Düşündük bunları.
    Teşekkür ederim.
  • Baba yadigarı şuhain var ,
  • Son olarak Mazda 3 1.6D ya da Mini ikisinden birini alacaz artık bakalım hayırlısı diyelim. Zaten 1,5 sene için uzun süreli değil.
    Biz bu karasızlıkla daha çok bekleriz :)
    Katkıda bulunan arkadaşlar saolun.
  • Mini servisine borusan baktığından servis ücretleri hak ettiği rakamın birkaç katı.Yakıtı da kullanıma göre değişir ama Cooper S verilerinde 9L şehir içi yazıyor 11 olur o.Evlilik arifesindeyken daha ekonomik araç bakın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Mini servisine borusan baktığından servis ücretleri hak ettiği rakamın birkaç katı.Yakıtı da kullanıma göre değişir ama Cooper S verilerinde 9L şehir içi yazıyor 11 olur o.Evlilik arifesindeyken daha ekonomik araç bakın bence.

Valla dostum bizde şaşırıyoruz kendimize. O kadar araç var ancak hiçbirini beğenmiyoruz. Alfa Brera alalım dedik bir ara neredeyse alıyorduk:)
    SW araç çok seviyoruz ancak bu kısımda da güzel araç yok. Geçen bir konu vardı Subaru Levorg diye SW. Onu mu beklesek ne yapsak.
    O şimdi burada olsa sabah ilk iş gider alırız gerçekten. Bu seneyide bir atlasakmı ne yapsak anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2300

quote:

Mini servisine borusan baktığından servis ücretleri hak ettiği rakamın birkaç katı.Yakıtı da kullanıma göre değişir ama Cooper S verilerinde 9L şehir içi yazıyor 11 olur o.Evlilik arifesindeyken daha ekonomik araç bakın bence.

Valla dostum bizde şaşırıyoruz kendimize. O kadar araç var ancak hiçbirini beğenmiyoruz. Alfa Brera alalım dedik bir ara neredeyse alıyorduk:)
    SW araç çok seviyoruz ancak bu kısımda da güzel araç yok. Geçen bir konu vardı Subaru Levorg diye SW. Onu mu beklesek ne yapsak.
    O şimdi burada olsa sabah ilk iş gider alırız gerçekten. Bu seneyide bir atlasakmı ne yapsak anlamadım gitti.

Brera değil de jülyet nasıl olur ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2300

quote:

Brera değil de jülyet nasıl olur ?

Fuarda baktık bu araca. Beğenmedik.
    İç mekanı direksiyonu ve aracın ön kısmına bir miktar makyaj atsalar bizde atlarız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-satilik-mercedes-a-180-169143503/detay
    bole bişeyde bakabilirsin

Bu da var seçeneklerde ama beğendiremiyorum. Şahine bile eyv. gerçekten şaka yapmıyorum :)
    Nişanlımın özellikle araba hikayesi babasından kaynaklı, ilk göz ağrısı şahin :) Hala çok sever.
    Babasında 97 model primera vardı, bir satmadı gitti. Adam gitti honda cvic sedan aldı onu da bayi satın aldı ondan. O zamanlar tanışmıyorduk. Yoksa almıştık onu. Mükemmeldi ya.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.