Şimdi Ara

ipad mini retinacılar baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler air cok buyuk ben okula goturup getirecem air tasima sorun olur ...mini retina kesinlesti lakin renkler soluk deniliyor cok fark edermi renk gamasi ? Gozumle yaninda ipad air yokken sadece retina miniye bakarken rahatsiz olmamam yeterli ?? yani kaliteli bir goruntu almam yeterli air daha iyi bu daha kotu cokta sorun diil kullananlar deneyimini aktarirsa tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle memnun kalacaksın. Al gerisini düşünme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al.Kullanıyorum uzun bir süredir 128gb 4G modelini.Oldukça memnunum
  • Biraz daha bekle ve yeni nesillerden al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhonecugenç

Biraz daha bekle ve yeni nesillerden al

Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

quote:

Biraz daha bekle ve yeni nesillerden al

Neden hocam

Çünkü dedikleri gibi mini retinanın renk skalası kötü air e göre. Hatta iphonedo nun videosunda da kendisi belirtmişti. İpad mini ,retinave air hepsi ayrı telden çalıyor. Bu sene apple %100 düzeltecektir ve ayrıca cihazın da yeni nesil olacaktır.

• Merhabalar bugun magazada detayli bir inceleme ve airla karsilastirmasini yaptim renkler rahatsiz edecek kadar farkli degil fakat mini retinada ekrana bastirinca dalgalanma oluyor bu beni korkuttu beyler neden olur ki bu telefonumda yok mesela boyle bir olay???

• 5s kullanıyorum anneme hediye olarak retina mini aldım 10-15 dk onun ipad kullanınca telefona bakasım gelmiyor. ekran kalitesi çok iyi bence. pişman olmazsın.
  • quote:

Merhabalar bugun magazada detayli bir inceleme ve airla karsilastirmasini yaptim renkler rahatsiz edecek kadar farkli degil fakat mini retinada ekrana bastirinca dalgalanma oluyor bu beni korkuttu beyler neden olur ki bu telefonumda yok mesela boyle bir olay???

Ekran büyük olduğu için olabilir

• quote:

quote:

Merhabalar bugun magazada detayli bir inceleme ve airla karsilastirmasini yaptim renkler rahatsiz edecek kadar farkli degil fakat mini retinada ekrana bastirinca dalgalanma oluyor bu beni korkuttu beyler neden olur ki bu telefonumda yok mesela boyle bir olay???

Yani normalmi bu hocam

• quote:

quote:

quote:

Yani normalmi bu hocam

Bir ihtimal. Denemeden söyleyemem.

• Bunun nedenini bilen yokmu kimse

• quote:

Bunun nedenini bilen yokmu kimse

lcd ekran altında sıvı var basarsan sıvı yer değiştir ışık kırılır dalgalanma olur kesinlikle normaldir abanma yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

lcd ekran altında sıvı var basarsan sıvı yer değiştir ışık kırılır dalgalanma olur kesinlikle normaldir abanma yeter

Peki hocam butun ipadlar boyleyse normal demekki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

Peki hocam butun ipadlar boyleyse normal demekki

ekranın kendisinden iphone da lcd onda da oluyor ama daha az ekran küçük çünkü normal yani.

• E kitap ve video için aldım ve kesinlikle pişman değilim 5s oyuncak gibi kaldı kenarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

E kitap ve video için aldım ve kesinlikle pişman değilim 5s oyuncak gibi kaldı kenarda

Hayırlı olsun hocam bende dergi okuyorum güzel oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

E kitap ve video için aldım ve kesinlikle pişman değilim 5s oyuncak gibi kaldı kenarda

Hayırlı olsun hocam bende dergi okuyorum güzel oluyor

Teşekkür ederim hocam

• Note 3 kullanıyorum yakın zamanda da telefon değiştirmeyi düşünmüyorum.

iPad mini retina wifi 16 gb niyetlendim
    Ios için alıyorum. Bazı uygulamalarında mağazasında olmasından ötürü. Okumak, video izlemek amacıyla. Daha çok evde kullanacağım

n11 Kanyonshopta şu anda 889 TL kuponlarla 80 tl kupon indirimi ile 809 TL'ye gelecek. (Önümüzdeki ay ekstra 55 TL de n11 bonus ta var. Onunla da kılıf alırım. Kılıf ta önerebilirsiniz, şık olsun, orjinal görünmeli, korumalı:)
    Piyasayı çok bilmiyorum. Bilkom garantili diyor satıcı. Zaten mağaza kliksanın mağazası.
    Fiyatına ne diyorsunuz? Alayım mı?

http://www.n11.com/apple-ipad-mini-retina-16gb-wifi-uzay-grisi-tablet-me276tua-P27236669

• Ben yaklaşık 7 ay önce 999TL Vatan'dan almıştım. Geçen ay 889TL idi Vatanda. Şuan baktım 949TL. Yani 7 ayda 50 TL fark olmuş şuan benim için, hoşuma gitti değer kaybetmemiş. Apple farkı :) Oldukça da memnunum cihazımdan. iPhone kullanıyordum zaten ama büyük ekran iOS keyfi için almıştım. 809 TL şuan için güzel bi rakam olarak gözüküyo. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.