Şimdi Ara

Hadi imzalar açıldı. Peki ios 1.0 a dönebilirmiyiz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ios 1.0 a imzalar açılsa dönebilirmiyiz yani bu mümkünmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Troll müsün bilmiyorum ama şu anda iOS 1.0'a dönebilecek tek cihaz iPhone 2G, o da zaten dönebiliyor, imzası açık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönüp ne yapıcaksın newton devrinden kalma

• dönsen ne olucak ki hayir
  • gece gece yürek yemiş gelmiş topic açıyor
  • Psikolojik sorunu olan arkadaşlar var forumda , lütfen onları mazur görün...
  •  Hadi imzalar açıldı. Peki ios 1.0 a dönebilirmiyiz???
  • 1megabayt kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır,üretim ile atılan sürüme dönersin.

Mesela benim 5s'im 7.0.3 ile gelmişti ona dönerim.
    iPad mini 2'm ise 7.0 ile gelmişti ona dönerim.

iPhone 5 kullanıcılarında değişiklik olabilir.6.1.3-6.1.4-6.1 6.0.1 vs.. birşeye dönerler

Değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verre

Hayır,üretim ile atılan sürüme dönersin.

Mesela benim 5s'im 7.0.3 ile gelmişti ona dönerim.
    iPad mini 2'm ise 7.0 ile gelmişti ona dönerim.

iPhone 5 kullanıcılarında değişiklik olabilir.6.1.3-6.1.4-6.1 6.0.1 vs.. birşeye dönerler

Değişir

Üretim ile atılandan ziyade, cihaz için çıkarılan herhangi bir sürüme dönülebilir. İmzası açık olduğu sürece tabi ki.

• Pardon ama aklıma takıldı sordum. Size batıyorsa foruma girmeye bilirsiniz
  • Hayır bu nerden aklına geldide sordun onu anlamadım.Saçma sapan konularla amaçsız sorularla forumu kirletiyorsunuz hay Allah'ım ya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukurtulustekin

Hayır bu nerden aklına geldide sordun onu anlamadım.Saçma sapan konularla amaçsız sorularla forumu kirletiyorsunuz hay Allah'ım ya!

Forumu felan kirletmiyorum. Aklıma aceba iphone 4s te ios 1.0 nasıl olurdu diye düşündüm. Saçma sapan demeye hakkınız yok. Kurallar çerçevesinde istediğim şeyi paylaşabilirim. Ve buda sizi hiç ilgilendirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: sencerseco

Pardon ama aklıma takıldı sordum. Size batıyorsa foruma girmeye bilirsiniz

Ailenden ancak bu kadar mı terbiye alabildin? Unutma, çocuk ailenin aynasıdır, yaptıkların ve yazdıklarınla sadece kendini temsil etmiyorsun.

Burası bir forumsa, sen bilgisizliğinden kaynaklı, ufacık bir araştırma bile yapmadan, sorduğun sorunun saçmalığını düşünmeden, abuk sabuk konular açma özgürlüğüne sahipsen, geri kalan herkesin de seni eleştirme hakkı vardır. Sana yukarıda ekran görüntüsünü verdiğim konuda "batıyorsa girme" diyen oldu mu? Olmadı. O yüzden şimdi benim veya bir başkasının, sana "batıyorsa mesajı okumaya bilirsin".
  • quote:

Forumu felan kirletmiyorum. Aklıma aceba iphone 4s te ios 1.0 nasıl olurdu diye düşündüm. Saçma sapan demeye hakkınız yok. Kurallar çerçevesinde istediğim şeyi paylaşabilirim. Ve buda sizi hiç ilgilendirmez

Kurallar çerçevesinde aynı şekilde herkes senin mesajını eleşitirebilir aksini yazabilir, uzatmanın manası yok, haksız durumdasın çünkü sadece kendine özgürlük isteyemezsin forumda "kurallara uyuyorum" diyerek.
  • 1megabayt kullanıcısına yanıt
    Bak geçen gün bi yazı için uğraştım. Ve o şahıs bana dediki bu konu çok açıldı forumu kirletiyorsun. Konunu sil felan dedi. Bende buna sinir oldum. Birkaç dakka sonra oda böyle konu açtı bende forum kirletme dediğiniz bumu dedim çünkü oda çok saçmaydı. Ve acaip sinirliydim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ukurtulustekin

Hayır bu nerden aklına geldide sordun onu anlamadım.Saçma sapan konularla amaçsız sorularla forumu kirletiyorsunuz hay Allah'ım ya!

Bak yine saçma sapan diyorum sözümünde arkasındayım isterseniz şikayet de edbilirisiniz.Uygulama bile yüklenmeyen milattan önce kalmış bir işletim sistemini 2010 cihazına yüklenebilir mi diye soruyorsunuz ve sonra bunu da haklı mantıklı bir sebebe dayatmak istiyorsunuz.Evet saçma sapan çünkü hiçbir amacı yok boş bir konu.ios 1.0, bunu 4s kursanız ne kazanıcaksınız .Ayrıca beni ilgilendirir çünkü bende forumun bir üyesiyim ve apple forumlarında işe yarar konular bulup okumaya çaışırken aynı oyunlardaki gereksiz reklamlar gibi sizin açtığınız tarzda bomboş konular çıkıyor.Forumun kurallarının esnekliğini kllanıp kurallara aykırı bir konu değil diyorsunuz ama eminim benim gibi bir çok kişiyi açtığınız konu kirlilikleriyle rahatsız ediyorsunuz.Burada takılmanızın bir amacı olsun.Eğlenmek yada öğrenmek.He siz diyorsanız böyle "saçma sapan" konular açarak ben eğleniyorum orası ayrı.Bunada dh yöneticilerinin bizleri rahatsız ettiğini görüp müdahale etmesi lazım orada sizin yapabileceğiniz brşey yok tabiki.

• Ya shsh kaydı dalan o tip forumlardayken aklıma bu soru geldi ve sordum. Saçma sapan bir soru sormadım. Aklıma geldi sordum. Değişik olurdu diye düşündüm. Bazı arkadaşlarda cevabını yazdı. Sağolsunlar. Daha uzatmayın. Madem forumu kirlettiğimi düşünüyorsunuz. Cevap yazıp forumu güncel tutmayın tamammı

• Arkadaşım veya sevgili kardeşim, sen hakkını savunmuyorsun, hakaret ediyorsun insanlara ve haklı durumda olsan bile geri teper bu davranışın. O insanla bir alıp veremediğin varsa onunla çözersin, yönetime şikayet edersin, engellersin pek çok yol var, forum husumet çözme veya düşman kazanma yeri değil kaldı ki ben veya bir başkası da bilmek zorunda değil sizin husumetinizi.

Ne onu tanırım ne de seni, yani kişisel bir durum da yok :). Kendi adıma mesela, foruma girer bakarım, işime yarayanı alırım, bildiğim varsa paylaşır çıkarım, dostluk, arkadaşlık veya düşman kazanma yeri olarak görmüyorum burayı, kan davalarımla da kimseyi rahatsız etmeye hakkım olmadığını düşünüyorum.

Bu kadar büyütme meseleleri, yazık sinir sistemine ve sinirli olmanda seni haklı yapmaz. Adam sana doğruyu söylemiş eğer konu varsa açmadan, emek vermeden önce araman yapman zaten doğru olanı değil mi? Emek vermişsin beklediğinin tam tersi tepki almışsın üzüldüm ama dediğim gibi çok basit bir arama yaparak engelleyebilirdin.

Daha dün ben de senin gibi bir şey buldum ve paylaşmadan önce aramamı yaptım, konu sahibi forumdan atılmış bir arkadaşın konusunun altına yazmak istediğimi yazdım oldu bitti :). Ne açtığım konu sayısı benim umrumda, ve yine ne de benim açtığım konu sayısı bir başkasının umrunda, bilgi paylaşıldı mı, paylaşıldı, benim için mesele kapanmıştır :).

• quote:

Orijinalden alıntı: 1megabayt

Arkadaşım veya sevgili kardeşim, sen hakkını savunmuyorsun, hakaret ediyorsun insanlara ve haklı durumda olsan bile geri teper bu davranışın. O insanla bir alıp veremediğin varsa onunla çözersin, yönetime şikayet edersin, engellersin pek çok yol var, forum husumet çözme veya düşman kazanma yeri değil kaldı ki ben veya bir başkası da bilmek zorunda değil sizin husumetinizi.

Ne onu tanırım ne de seni, yani kişisel bir durum da yok :). Kendi adıma mesela, foruma girer bakarım, işime yarayanı alırım, bildiğim varsa paylaşır çıkarım, dostluk, arkadaşlık veya düşman kazanma yeri olarak görmüyorum burayı, kan davalarımla da kimseyi rahatsız etmeye hakkım olmadığını düşünüyorum.

Bu kadar büyütme meseleleri, yazık sinir sistemine ve sinirli olmanda seni haklı yapmaz. Adam sana doğruyu söylemiş eğer konu varsa açmadan, emek vermeden önce araman yapman zaten doğru olanı değil mi? Emek vermişsin beklediğinin tam tersi tepki almışsın üzüldüm ama dediğim gibi çok basit bir arama yaparak engelleyebilirdin.

Daha dün ben de senin gibi bir şey buldum ve paylaşmadan önce aramamı yaptım, konu sahibi forumdan atılmış bir arkadaşın konusunun altına yazmak istediğimi yazdım oldu bitti :). Ne açtığım konu sayısı benim umrumda, ve yine ne de benim açtığım konu sayısı bir başkasının umrunda, bilgi paylaşıldı mı, paylaşıldı, benim için mesele kapanmıştır :).

Uzun yazmıssınız teşekkür ederim. Ama hakaret mevzusunda söle bise var. Bana birden herkez saçma sapan konu açıyosun derse bende onlara saçma olmadığını anlatırım. Madem saçmayasa cevap yazıp güncel tutmayın derim. Kırdığım herkesden özür dilerim. Ama hala konuyu uzatacak varsa dahada bişe sölemiyorum yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.