Şimdi Ara

TELEFON SÖYLEYİN KARARSIZIM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben lise 1 e geçtim iphone 4 alıcaktım ama değmez dedim telefonlar arasında sıkıştım sıfır xperia m2 mi ikinci el xperia z mi sıfır htc one mini mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mamign

Ben lise 1 e geçtim iphone 4 alıcaktım ama değmez dedim telefonlar arasında sıkıştım sıfır xperia m2 mi ikinci el xperia z mi sıfır htc one mini mi

Cok oyun oynarsan xpeia sp bak derim islemci gpu guclu batarya iyi fiyat 800e kadar dustu..

Dger yandan senin yazdiklarin icinde xperia M2 alirdim yerinde olsam,ayrica asus zenfone 6 bakilabilir buyuk ekran seviyorsan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Ben lise 1 e geçtim iphone 4 alıcaktım ama değmez dedim telefonlar arasında sıkıştım sıfır xperia m2 mi ikinci el xperia z mi sıfır htc one mini mi

Cok oyun oynarsan xpeia sp bak derim islemci gpu guclu batarya iyi fiyat 800e kadar dustu..

Dger yandan senin yazdiklarin icinde xperia M2 alirdim yerinde olsam,ayrica asus zenfone 6 bakilabilir buyuk ekran seviyorsan.

Hocam pek oyun oynamam büyük ekran sevmem okula giderken dikkat çekmesin küçük olsun cebime girsin rahat edim mantığındayım yani normal boyut olmasını istiyorum 5 inch i geçmesin ikinci el xperia z ile m2 düşünüyodum ama m2 yi bende düşünüoum

Bu arada ilgin için teşekkürler

• yazdıkların içinde m2
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Hocam pek oyun oynamam büyük ekran sevmem okula giderken dikkat çekmesin küçük olsun cebime girsin rahat edim mantığındayım yani normal boyut olmasını istiyorum 5 inch i geçmesin ikinci el xperia z ile m2 düşünüyodum ama m2 yi bende düşünüoum

Bu arada ilgin için teşekkürler

Motorola Moto G tam öğrenci telefonu,ihtiyaçlarını rahat karşılar,stabil ve hızlı cihaz 620 TL.
    Xperia SP,LG L90,Zenfone 5,Nexus 4'de çok iyi.

• xperia m2. asus zenfone 5 de olur.
  • cevaplar için sağolun babamda kendine alcak o da z2 ile iphone 5s arasında kaldı hangisini almalı telefon rahat olmalı
  • quote:

cevaplar için sağolun babamda kendine alcak o da z2 ile iphone 5s arasında kaldı hangisini almalı telefon rahat olmalı

Xperia Z2 daha iyi bir cihaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

cevaplar için sağolun babamda kendine alcak o da z2 ile iphone 5s arasında kaldı hangisini almalı telefon rahat olmalı

Xperia Z2 daha iyi bir cihaz...

aynen 5s butcesıne z2 Cok daha cazıp ve saglam,su ve toz dayanıklılıgıda babanın ısıne yarar sanıyorum..
  • Moto G al rahatına bak.

• şimdi babamla ben ara sıra değiştiririz telefonları z2 büyk değilmi iphone alsa bende kullanabilirim heralde bir de 5s güzel telefon gibi birde şunu cevabını alabilirmiyim iphone 5s uzun süre kullanılırmı babam devamlı telefon almaz yüksek telefon olsun uzun süreli kullanayım der z2 yüksek telefon ama iphone daha fazla güncelleme alıyo android hemen çöp oluyor iphone uzun süre kullanım bakımından daha iyimi
  • quote:

şimdi babamla ben ara sıra değiştiririz telefonları z2 büyk değilmi iphone alsa bende kullanabilirim heralde bir de 5s güzel telefon gibi birde şunu cevabını alabilirmiyim iphone 5s uzun süre kullanılırmı babam devamlı telefon almaz yüksek telefon olsun uzun süreli kullanayım der z2 yüksek telefon ama iphone daha fazla güncelleme alıyo android hemen çöp oluyor iphone uzun süre kullanım bakımından daha iyimi

Kendine Z2 al babana 5S.İkisinde 3 goturebilecek cihazlar

• en iyisi şöyle yapayımmı internette okuduğum yorumlara göre babama z2 alayım kendime iphone 5s alayım şunu cevaplayabilirmisiniz iphone 5s beni 4-5 yıl götürürmü güncellemeler falan 4-5 sene götürümü i5s
  • quote:

bütçe warsa iphone 5 5s al derim uzun yıllar güncel stabil kasma donma yaşamadan yoluna devam edersin
  • M2,sp,zenfone 5.

• Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim dediginiz gibi i5s alayim uzun yil kullanirim
    Bu arada babam bana soyle telefon alacak gold dan hediye ceki alip onu taksitle alip teledonu hediye kartiyla alicak yani tel sifir alcak babam uzun yil kullancan diyo devamli almam diyor o yuzden birkac yorum gelmis ben bu i5s i uzun yillar kullanirmiyim z2 alayim derdim ama androidler 2 yilda cop oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamign -- 2 Eylül 2014; 11:55:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.