Şimdi Ara

600 TL oyun için 3 monitör arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Up bende merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni çıkan 4k 32 ,nç monitörler dehşet bir şey ama tabi bizi aşar
  • Aoc hariç diğerlerinin hakkında bilgim yok ama aoc kullanıyorum sorunsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

Asus al

Arkadaşlar öyle asus al demekle olmuyor sebeplerini de yazın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vatan bilgisayara gidip hepsini tek tek inceledim. BenQ modeli hakkında fikrim yok. Aralarında benim zevklerime göre AOC daha şık duruyordu. Çalışan arkadaşa aldığı geribildirimleri sordum. Asus modelinde ışık sızması sebebiyle arayanlar olmuş. Sallanma konusu ikisinde de aynı. Şu daha az sallanıyor diyen yalan söylüyordur bence. Olay sizin monitörü koyduğunuz yerin sağlamlığında biraz. Asus'un hoparlörü olması bir avantaj belki. Bir de IPS ekran denemedim ama izlediğim videolara göre gerçekten fark ettiriyor kendisini. Ben AOC modelini ps3 için aldım. Oyun amaçlı henüz test etme fırsatım olmadı. 1080p film denedim o gayet başarılıydı. Henüz ekran ayarları ile ilgili sıkıntılarım var. Bir türlü istediğim ayarı yapamadım. Onun dışında bir sıkıntı yok şu an için. Bir de Asus modelinin arka girişleri çok saçma yapılmış. Vga kablosunu sürekli çıkarıp takmanız gerekirse aşınma yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finsternis -- 1 Eylül 2014; 18:35:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

600 TL oyun için 3 monitör arasında kaldım

BenQ RL2455HM 24" 1ms (GTG) (Analog+DVI+2xHDMI+Hoparlör) Full HD Led Gaming Monitör
    http://www.hepsiburada.com/liste/benq-rl2455hm-24-1ms-gtg-analogdvi2xhdmihoparlor-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801342&categoryId=3002879&wt_gl=cpc.tum.genel.dinamik&gclid=CjwKEAjwj4ugBRD1x4ST9YHplzMSJACTDms8WuEen5uogZz4MTySQy8DtORoH8FmU6u5BeK1C_0jChoC4_Lw_wcB

AOC E2461FWH 23.6" 1920x1080 2ms Full HD Siyah LED Monitör
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/aoc-e2461fwh-236-1920x1080-2ms-full-hd-hdmi-siyah-led-monitor.aspx

Asus VX239H 23" 5ms (Analog+2xHDMI) Full HD IPS LED Monitör
    http://www.hepsiburada.com/liste/asus-vx239h-23-5ms-analog2xhdmi-full-hd-ips-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd800983&categoryId=60000209

tabiki bunlar arasında benq ön planda gibi ama yorumunda dikkatimi çeken günlük kullanımda habire ayar değiştiriyorum felan yazmış

aoc ' te stabiliteyi yakaladık 75 HZ + Bright frame ile çok dehşet görüntü veriyor ve geribildirimi memnun olanı çok fazla bende onu öneririm BENQ ilk tercihti ama bu yeni monitörde kısmış herhalde biraz özellikleri o yüzden ucuz normalde 800 den aşağı olmazdı.

bir ürünün az alınıp az yorum olması çok sıkıntı bir durum birşey olsa yardım alıcak kimse yok daha önce olumsuzluğunu yazan yok alırsın ve beğenmezsen sonra uğraş dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Eylül 2014; 3:16:41 >

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    RL2455HM'yi alma. Diğer ikisinden birisi olabilir. Diğer ikisi de iyi monitörler. Hangisini seçersen seç kötü bir tercih olmayacak. İçine sineni alabilirsin. Daha ucuz olduğu için E2461FWH'yi alabilirsin mesela.
  • Peki 750 ye 27" MX279H GENİŞ EKRAN AH-IPS LED MONİTÖR almak mı yoksa bu yukarıdaki Aoc mu ne dersiniz?

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Elmayla armuk kıyaslaması gibi olur bu. Büyüklük farklı, panel farklı. Benim konuda daha ucuza satılan 27" modeller yazılı. Bir de oraya bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Elmayla armuk kıyaslaması gibi olur bu. Büyüklük farklı, panel farklı. Benim konuda daha ucuza satılan 27" modeller yazılı. Bir de oraya bak istersen.

Baktım ve şuan kullandığım samsung 27" c750p ile ilgili olumlu yorumları görünce şaşırdım çünkü hakketen çöp bir monitör.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.