Şimdi Ara

Beyaz Futbol Avukat Ayşegül Egemen ⁉️

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinlediyseniz bu kadının amacı nedir anlayan varmı acaba ⁉️

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıl 2014 oldu...

(Devamını getirin arkadaşlar yazmak istemiyorum.)
  • ne olmuş?
  • burada gerçek düşüncelerimi yazsam ip ban yerim herhalde forumdan

• Kısaca diyor ki;Galatasaraylı bazı yöneticiler,Galatasarayın parasını cebe indiriyor.
  • Kimden kaç para aldı acaba bu konuşma için?
  • bu bizi dolandıran kadın değil miydi ?
  • beyler hemen saldırmayın fenerliler gibi hemen koruma içgüdüsüne geçmeyin bi bekleyin kadının iddiaları çürütülsün öyle savunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Yıl 2014 oldu...

(Devamını getirin arkadaşlar yazmak istemiyorum.)

yıl olmuş 2014
  • Bir de utanmadan diyor ki Lütfü Arıboğan, Ünal Aysal açıklasin.
    Lan ne biliyorsan anlat, ya da git savcılığa falan şikayet et;beyaz futbolda ne işin var !?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadını savunacak bir şey yok resmi hesaptan kadına para yollanmış . herif bunu al rüşvet için kullan der mi böyle bir mantık var mı ?
  • Ahmet Çakarin bayağı kuyruk acısı var belli. Mevzu biraz belli kadın 500bin lira almış ve şuan para yok,fatura yok. Bir laf var minareyi çalan kılıfını uydurur diye eğer illegal kullanım olsa legal bir fatura alıp işi sağlama alırdılar. İçi boş iddialar.

• amannn şike yapmışız işte nolucak ki Türkiye de başka bi kulüp cezamı almış ki bizde alalım
  • Yarın kulüp temiz bir dava açar yeni transferlerin paraları bir güzel çıkar. Bu ciddiye alınmaması gereken karaktersizlik abidelerinin böyle sırf ortalık karıştırmak için ortaya çıkıp sağa sola yalanlar savurmaları iyi oluyor. Ciddi bir sponsorluktur bunlara açılacak davalardan gelen paralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Ahmet Çakarin bayağı kuyruk acısı var belli. Mevzu biraz belli kadın 500bin lira almış ve şuan para yok,fatura yok. Bir laf var minareyi çalan kılıfını uydurur diye eğer illegal kullanım olsa legal bir fatura alıp işi sağlama alırdılar. İçi boş iddialar.

Nasılda konuyu başka yerlere çekmek için uğraşıyor.İzledikçe gülüyorum.
  • Deyince açtım da resmen kulübü karanlık işlerle itham ediyorlar ama bir insan yalan yere niye televizyona çıkar. Milyonluk taraftarı var bu kulübün. Onlarla karşı karşıya gelmeyi göze alıp ?
  • Up

• Keşke dava açmasalarmış şu Ahmet Çakara yoksa bu kadar Galatasarayı kötüleyeceğim diye uğraşmazdı kafamız rahat ederdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkla diyor açıklamıyor da çamur at izi kalsın. Zamanlama manidar. Yazıklar olsun.
  • arkadaşlar durum gerçek olabilir. olay savcılıkta ve gayet mantıklı konuşuyorlar. eksi yiyecem biliyorum ama bazı yönetici ve menajerlerin bizim paramızı yediğini ve yatağına rahatlıkla uyuduğunu düşündükçe moralim bozuluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.