Şimdi Ara

İPhone safe mode'a girdi durup duruken

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende ve 5 arkadasimda 7.1.2 yuklu iphone var jbli hepsi safe moda girdi durup dururken ve cikmiyor safe mode'dan sorun ne olabilir sizde de varmi ayni sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

Merhabalar arkadaslar

Bende ve 5 arkadasimda 7.1.2 yuklu iphone var jbli hepsi safe moda girdi durup dururken ve cikmiyor safe mode'dan sorun ne olabilir sizde de varmi ayni sorun

Hepinizin kurdugu ortak bir tweak sorunlu buyuk ihtimal onu bulup sildiginizde duzelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

Merhabalar arkadaslar

Hepinizin kurdugu ortak bir tweak sorunlu buyuk ihtimal onu bulup sildiginizde duzelir...

evet aylardır kullandığım subtlelock tweak'i durup dururken bozulmuş. bütün cihazlarda da kurulu hepsine ben jb yaptığım için bende genel bir sorun var sandım durduk yere olunca.

peki hocam kilit ekranına üst kısma statusbarın hemen altına mesela sade ufak bi saat koymak için tavsiyeniz varmı ?

• Malesef bnde bir tek subtlelock u biliyorum. Baska bir repodan indirmeyi deneyebilirsiniz. Yada pcden internetten .bat uzantili halini bulup itools veya benzeri programla cydia ya aktarabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

Malesef bnde bir tek subtlelock u biliyorum. Baska bir repodan indirmeyi deneyebilirsiniz. Yada pcden internetten .bat uzantili halini bulup itools veya benzeri programla cydia ya aktarabilirsiniz..

direk orjinal satın almıştım beğendiğim için neyse artık güncelleme falan bekliycez sanırım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.