Şimdi Ara

İPHONE 5S KORUMASIZ KULLANMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İPHONE 5S KORUMASIZ KULLANIRSAK CİZİLME OLURMU?

• Cihazi dusurdum jelatinsiz kapsiz arka iki cam tuz buz sattim g3 aldim koruma sart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıfsız kullanayım dedim 2 defa düştü. gittim kılıf aldım aldığımdan beri düşmedi.
  • http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-kilif-neo-hybrid-ex-slim-snow-mint-onarka-koruyucu-hediye-yesil/productDetails.aspx?productId=telkilsgpneohybsm&categoryId=16102

Bu ürünü kullanıyorum ön arka filmle beraber kenarlarını korumak için gayet şık ve kaliteli bir ürün ayrıca telefonun orjinalliğini bozmuyor şık duruyor. tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iempufy -- 1 Eylül 2014; 9:59:46 >

• Spigen tough armor çok iyi koruyor cihaz kalkana dönüyor öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cafede Oturuyordum. Telefonu masanın üzerine düşürdüm. masaya toz şeker dokulmus ve telefonun arkasını cizdi :(
  • Hocam kılıfsız sakat bence.

• Spigen: Tough Armor / Slim Armor / Neo Hybrid S; Speck: Candy Shell
    düşmelerde cihazı koruyor, ayrıca ön panele yapıştırılacak koruyucu bir film çizilmeleri önlüyor.
  • iphone korumasız çok yaşayabilen bir telefon değil.
  • İlk aldıgımdan beri kılıfla kullanıyordum çıkardım artık. Ön arka jelatin var yetiyor. Kullanırken dikkat ediyorum bozuk paraların oldugu cebe koymuyorum köşesi olan yüzeylere yaklaştırmıyorum.
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    +1 bende kullanıyorum telefon ölümsüz oldu

• Kilif kullanmanizi oneririm. Dustugunde telefon cok hasar alir kilifa gore. Ayrica ekran kirilma riskide artar kilifsiz. Kilifla kullanirsaniz kilifinizada birsey olmaz telefonada. Ama şık ve kullanisli bir kilif almanizi oneririm. Ben spigen neo hybrid kullaniyorum. Cok iyi kavriyor ve koruyor telefonu. Ayrica yan taraflarida metal.

• quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

+1 bende kullanıyorum telefon ölümsüz oldu

Bu cok iyiydi hocam :D

• X-Slim kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.