Şimdi Ara

5s, note 3, g3, htc,....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sony z2
    samsung note 3
    lg g3
    htc one m8
    samsung 5s

Bunlardan birini alacağım ama karar veremiyorum. Sizce hangisini alayım.

• 5s, z2 veya m8 diğerlerini ele bunlardan da zevkine uyanı seç
  • kısa ve net Z2..

dıger alternatıf oncelıgı 32 lık G3 ..

acıkcası kamera ve 2 gb ram olması fıyatınıda hesaba katınca M8 3. secenektır benım gozumde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 31 Ağustos 2014; 22:54:06 >
  • kağıt üstündeki sisteme takılı kalmak zaten bizim en büyük hatamız değil mi ? g3 32 gbliği 3 gb ram ile arayüzü takılıyor, kamerası kötü m8 in onu anlarım da metal gibi görünen plastik kullanmak ve o paraya kasan arayüz almak, qhd ekran ile performans-batarya düşüşü yaşamak çok saçma değil mi fhd bile fazla yeterliyken ? m8 kamerası kötü fakat o az denilen 2 gb ram ile en akıcı android m8, kullanmadan kağıt üstünden yorum yapmayın lütfen sonra pişman olmasın arkadaş. kamera mpsi sorun saymazsan en sorunsuz telefon sırası 5s-m8-z2-g3 tür kullanmış biri olarak yazıyorum bunu kağıt üstüne bağlı kalarak değil
  • Note 4 ve İphone 6 çıkana kadar tartışmasız piyasanın en iyi telefonu olan Note 3...

Sen bakma diğer tavsiyeler, hep en son çıkan model olduğu için yapılan tavsiyeler olmuş. Hiç birisi Note 3'ün yerini tutamaz. Bir tek HTC One M8 biraz zorlar ama kamera ve 2 GB RAM ile o da Note 3'ün yanında sınıfta kalır...
  • Acil değilse iPhone 6 ve Z3'ü görmeden tel alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

kısa ve net Z2..

dıger alternatıf oncelıgı 32 lık G3 ..

acıkcası kamera ve 2 gb ram olması fıyatınıda hesaba katınca M8 3. secenektır benım gozumde

M8 deki arayüz hangisinde var 3gb ramli telefonlar stabilitede su dökemiyor eline.
    Kamerada haklılıgın var biraz ama kötü de çekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 2 Eylül 2014; 8:51:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Acil değilse iPhone 6 ve Z3'ü görmeden tel alma.

aynen...
  • Kafam iyice karıştı. Hanıma ve kendime alacağım. Evet, acil değil Z3, iphone 6 ve Note 4'ü de bekleyeyim madem.
  • Samsung 5s mi

• ya sen beni dinle samsung a bulaşma. kısa sürede donma kasma yapar. o g3 e takılıp kasıyor diyenede insaf ya benim arkadaşım kullanıyor hem de 2 gb ram olanını daha bir kere kasmamış. ben lg g3 öneririm. 32 gb olanını alırsan tadından yenmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.