Şimdi Ara

ünide kız ayarlama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu işlerde bilgisi olan varsa yorum yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozen59 -- 31 Ağustos 2014; 22:28:50 >

• Senin gibi adamlar varken okuyamayan bir çok gencimizin olması ne kadar acı.Millet okumaya gitmek ister gidemez senin gibilerde derslere odaklanıcağına direk karı kız kafasıyla gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülüm 2 uni bitirdim ve 18 yasina basmis liseyi bitirmis gencler biktirdi artik.unide amerikan pastasi oynanmiyor siz oraya okumaya gidiyonuz ananiz babaniz okuyun diye yolluyor sizleri oraya

• UsainBolt kullanıcısına yanıt
    utandım. haklısın. saçma konu oldu. kilitlenebilir ..
  • paran varsa rahat ol ama yoksa tipin ve ağzın laf yapması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana muhalefet

Gülüm 2 uni bitirdim ve 18 yasina basmis liseyi bitirmis gencler biktirdi artik.unide amerikan pastasi oynanmiyor siz oraya okumaya gidiyonuz ananiz babaniz okuyun diye yolluyor sizleri oraya

adam kazanmış gidecek tabi. genç adam böyle şeyleri de düşünmesi doğal. kimse karıya kıza bakmasın ozaman.full ders çalışsın. okul bitince sen evlendireceksen kabul.diğer türlü nasıl eş bulacaklar kendilerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheReedS

quote:

Gülüm 2 uni bitirdim ve 18 yasina basmis liseyi bitirmis gencler biktirdi artik.unide amerikan pastasi oynanmiyor siz oraya okumaya gidiyonuz ananiz babaniz okuyun diye yolluyor sizleri oraya

adam kazanmış gidecek tabi. genç adam böyle şeyleri de düşünmesi doğal. kimse karıya kıza bakmasın ozaman.full ders çalışsın. okul bitince sen evlendireceksen kabul.diğer türlü nasıl eş bulacaklar kendilerine

Bunlar zamanla oluyor ama farkettiysen gunumuzde gencler bir kiz ayarlama mekani olarak goruyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheReedS

quote:

Bunlar zamanla oluyor ama farkettiysen gunumuzde gencler bir kiz ayarlama mekani olarak goruyor

bu işler ve ders eş zamanlı olarak gidebilir hocam,bunu söylemeye çalışıyorum.
    bunun önüne kimse geçemez yani.insan fıtratı gereği eş arar.bazıları abartıyor tabi onları ayrı tutuyorum sözlerimden.

• TheReedS kullanıcısına yanıt
    haklısınınız hocam bu işler birlikte gider. yok amacım abartmak değil. hergün başka bir kız ya da bütün parayı onlarla yemek okula gitmemek falan değil. benim kafamda bana uyan bir kız arıyorum. onun için demiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.