Şimdi Ara

Citroen C3 - Hyundai Accent | Siz hangisini alırdınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar max 18 bin liralık bir araç bakıyorum. Kafam çok karışık ve piyasada km'si yok, vuruk çarık bir çok araba var.
    Kendime 3 araba modeli kestirdim.

Citroen C3 - Peugeot 206 - Hyundai Accent

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Nasıl bir araba bakayım? Dizel mi LPG mi ?

Tavsiyeleriniz olursa sevinirim. (Öğrenciyim)

Edit : 2004 hyundai accent admire'leri çok beğendim. 1.3 motor mu 1.5 motor mu? LPG sıkıntı yaşatır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.sun -- 31 Ağustos 2014; 21:13:49 >

• eramı diyosun normal accent mi benim tercihim era dizel
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz44

eramı diyosun normal accent mi benim tercihim era dizel

Hocam era'ların fiyatı beni aşıyor çok beğeniyorum onları ama...
  • lpg pek sorun cıkarmaz gibi geldi
  • Mitsubishi - Colt Bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai accent öneririm 1.6 admire benzin+lpg o kasanın dizeli 3 silindirmiş.
  • c3 sorunsuzdur
  • 307 bakardım
  • Ah para yetse 307'ler şunlar bunlar neler neler bakardım...
  • Hyundai Accent tavsiye ederim servisi ve parçası üzmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Arkadaşlar max 18 bin liralık bir araç bakıyorum. Kafam çok karışık ve piyasada km'si yok, vuruk çarık bir çok araba var.
    Kendime 3 araba modeli kestirdim.

Citroen C3 - Peugeot 206 - Hyundai Accent

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Nasıl bir araba bakayım? Dizel mi LPG mi ?

Tavsiyeleriniz olursa sevinirim. (Öğrenciyim)

Edit : 2004 hyundai accent admire'leri çok beğendim. 1.3 motor mu 1.5 motor mu? LPG sıkıntı yaşatır mı?

Admire kasaların 1.3 - 1.6 ve CRDI ların hangisini istersen tercih edebilirsin. Accend modellerinin en sağlam ve sorunsuz kasasıdır. Yeterli konfor ve uygun parça, servis fiyatları vardır. LPG ye mükemmel uyum gösterir özellikle güvenlik paketli modellerinden bulabilirsen tadındasn yenmez

• c3 veya grande puntoları ilk sıraya alırdım.
  • BU DEVİRDE ERA
  • C3'ler yakit tuketiminde harikadir.Eger sehirici cok kullaniyosaniz,sizin haricinizde araci bir de bayan kullanicaksa ufak ve direksiyonun cok hafif olmasi tam size gore olur (motoruna iyi baktiracagnz biz 1.4hdi yakiti koklar). Ama iste aracin arka kisim cok dar,bagaj da dar yetecek mi size bunu dusunun.

Admire kasalar da ozellikle yedek parca konusunda ve yakit konusunda iyidirler. Ama iste kaliteli malzemelerle yapilmadigi (on konsol, sacinin kalinligi) cok belli araçlar old. icin bi sure sonra kalite arayisina grmicekseniz alin.

206'lar hakkinda c3le ortak parca kullanmalari disinda cok bilgim yok.

Ben olsam bayan faktoru varsa c3,yedek parca ve usta cok olsun piyasasi bol olsun kistasi varsa da admire secerdim.bol sans (:

• Accent alırdım hem daha iyi bir alternatif hem de bagajı büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsamett

BU DEVİRDE ERA

Forumu bırakmıştınız galiba siz. 3 gün sürdü galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.