Şimdi Ara

Bizim kanatlar uçak gibi oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarık çamdal, en az bruma kadar hızlı bir oyuncu bilmeyenler vardır. Bruma'dan daha hızlı bile olabilir emin değilim, eskişehir maçlarını izlerken bu ne hayvanımsı depar diyordum sonra fifa'ya baktım 94 müydü neydi pace'i..

Brumayı zaten bilmeyen yok.. Alex telles çok hızlı bir bek. Olcan adında türk futbolcular arasında en hızlı olanlar arasında.

Burak yılmaz'da topla birlikte hızlı olmasada, topsuz alanda olcan ve telles ile yarışır. Bruma ve Tarık ayrı bir yerde ama, aynı kanatta oynarlarsa o kanadı otoban yapar ikside demedi demeyin..

• Tarık'ın sabriden hızlı olduğu kesin de brumayı bilemem. Bu hızlılık defans yaparken büyük artı oluşturur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eee sonuç? hızlı olmaları birşey değiştirmez. akıllı olsunlar adam olsunlar adam gibi top oynasınlar yeter.. biz iyi futbol görmek istiyoruz artık. sahada beygir yarıştırmıyoruz...
  • Ama kanatsız oynayabiliriz . Ünal Aysal zaten Prandelli'nin hızlı bir takım istediğini söylüyordu
  • Kanatlar ucak oldu ama benzin yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • la noldu 2 saat önce hayata kümüştünüz, 2 adamla mı takım uçuşa geçti ?
  • dany bunların toplamındanda hızlıydıda noldu?
  • Önemli olan adamın koşması değil, topu koşturabilmesidir. Sneijder alayından hızlıdır.
  • Futbolda ne yaparsan yap zeka olmadan hiçbir şey olunmuyor. Dany çok çabuk ve hızlı bir oyuncuydu ama kafa yoktu işte.
  • Sanki at yarışı,hızlı olan kazanmıyor kardeş.

• Ciddi mi espri mi anlayamiyorum artik forumu.. Tamam hizli ama is yapacak mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Sanki at yarışı,hızlı olan kazanmıyor kardeş.

Dün Galatasaray maçını izledin mi bilmiyorum Takım olarak koşmadık Melo zaten yürüdü Sneijder yürüdü koşan bir tek bruma ve veysel vardı diğerleri sahada yürüdü bu da Gs'nin transfer eksiğinin değil koşma kondisyon eksiğini ön plana çıkarıyor Örneğin atletico madrid'te geçen sene tüm futbolcular defans olsun forvet olsun her maç 12 km üstü koşmasaydı ligte 3 şampiyonlar liginde yarı finali geçemezdi Gs de bu sorun var Melo koşuyor selçuk koşmuyor bruma koşuyor sneijder koşmuyor kopukluk var takımda
  • Johny sinsten daha hızlısıda vardır ama adam 1 numara.
    Böylecevap vermek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Avarel Dalton

quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

dany bunların toplamındanda hızlıydıda noldu?

Onun'da beyni yoktu senin gibi.

nick-mesaj uyumsuzluğu
  • kanatların hızlı olması bir araçtır. önemli olan ortasahadaki melo-selçuk-sneijder in onları koşturabilmesidir
  • fifa 15 cok super olacak
  • Hayrola maraton mu var

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Reacher

Önemli olan adamın koşması değil, topu koşturabilmesidir. Sneijder alayından hızlıdır.

İşte bu.
  • Elıt dh t. Dırektorlerı her sey zekaysa zıdane ı cagırın oynasın. Total futbolda ısın 4te 3u kondsyondur tabıkı saga sola saldırarak kosmak degıl ama kosmak cok buyuk yer kaplar futbolda ancak set oyunu oynuyoruz o nolucak cozemedım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabri de hizli kosuyor, o ise mesele
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.