Şimdi Ara

Iphone 4S mi üst versiyon mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm öncelikle arkadaşlar benim şuanda 450 500 civarı birikmiş param var Androidten bıkmış durumdayım Apple'a geçmeyi düşünüyorum başlangıç olarak 4S mi iyi olur sizce yoksa bu parayı bir süre daha biriktirip 5 veye 5S almak mı ?

• O paraya 600'e sıfır Moto G alin,en az 4S kadar stabil ve hızlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüşleriniz için teşekkürler :)
  • bencede moto g zenfone 5-6 alın daha iyi olur hem 5s e gereksiz para vermeye gerek yok onun yapıtğını bütün telefonlar yapıyor artık :))
  • görüşleriniz için teşekkürler :)
  • Moto g kullanıyorum çok iyi cihaz tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionwolf00

Selamun aleyküm öncelikle arkadaşlar benim şuanda 450 500 civarı birikmiş param var Androidten bıkmış durumdayım Apple'a geçmeyi düşünüyorum başlangıç olarak 4S mi iyi olur sizce yoksa bu parayı bir süre daha biriktirip 5 veye 5S almak mı ?

4S 4. senesine giriyor ama hale he işi görücek bi cihaz oyun olsun her yönden yani ama eskidi artık bütce warsa iphone 5s iphone 5 derim . ve ip 6 bekle :D
  • yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar çok kararsızım ama biraz daha para biriktirip 5s almak daha mantıklı gibi
  • fazla para vermenize gerek yok. motorola moto g tavsiyemdir.
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    gerçekten motorola moto g'yi merak ettim bulunan bi tekno marketten inceleyeceğim teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.