Şimdi Ara

Para olmayinca bir kez daha bir hic olundugunu anladim. Edit geldi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
5
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit: Başlıyorum arkadaşlar.

ben asosyal birisiyim az çok görüyorsunuzdur zaten forumda sürekli online'ım.

pek fazla arkadaşım yok Lise son da staj yernde tanıştığım arkadaşlarım dışında.. eskileri sildim hem facebook tan hemde aklımdan. her neyse

bu arkadaşlar iyi insanlar paranın lafını yapmayan adamlar ama ben artık hayattan o kadar soğudum ki hiç bir şey yapmak istemiyorum buluşalım diyorlar erteliyorum ertele ertele bahane uydurup en son bugün buluştuk.

arkadaşta araba var işte gittik mekana oturduk adamların kıyafetleri,cepleri paralı, uzun boyl vs vs ortamlar onlar bunlar onlar anlatırken ben mal mal baktım forumda gezdim.

sağı solu izledim benim üzerimde dandik bir tişört adamların üzerinde güzel gömlek,yakışıklı adamlar hatunları götürüyor anılar anlatılıyor falan iyice hayattan soğudum ve paran yoksa bir hiç olunduğunu anladım.

adamlar x isimli kızdan başlıyor y isimli kızdan çıkıyor. sanırım kıskandım onları ne bileyim ya ceplerinde para var boylu poslu adamlar yanlarında çocuk gibi kaldım zaten takıntılıyım böyle şeylere bir de yaşayınca daha da kötü oluyorum.

ben sanırım ilerde evden ayrıldıktan sonra tek odalı bır ev bulup orda asosyal asosyal yaşayacağım sanırım. yada intihar edeceğim hayat zor adam gibi okul kazanamıyorsun meslek yok ben nıye yaşıyorum ki ? dizi izleyip kendımı onlara adıyorum diyebilirim hayatım böyle geçiyor işte. of off

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 31 Ağustos 2014; 20:44:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bekliyoruz.

• Aynen.

• içimi dökmeye çalıştım aklıma geldıkçe eklerım.

o kadar şey birikmişti aklımda şuan hiç bir şey kalmadı
  • herkesle aramı bozup iyice arkadaşsız kalacağım en iyis bu.
  • en iyisini yapıyorum aslında başkasının dertlerini dinleimoyurm mis gibi tek başıma dimi
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim en iyisi tek takılmak. sevgili desen ayrı dert. ona da para lazım kız haklı gezmek tozmak ister. ama tek olunca yoksullugu da sen çekersin varlığı da. işe gidip geldikten sonra oturup dizi izlemek film izlemek gibisi yoktur. arada açar sevdiğin müziği dinlersin. daralırsan gece takarsın kulaklığı çıkar dolaşırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anılkast

aynen kardeşim en iyisi tek takılmak. sevgili desen ayrı dert. ona da para lazım kız haklı gezmek tozmak ister. ama tek olunca yoksullugu da sen çekersin varlığı da. işe gidip geldikten sonra oturup dizi izlemek film izlemek gibisi yoktur. arada açar sevdiğin müziği dinlersin. daralırsan gece takarsın kulaklığı çıkar dolaşırsın.

Aynen öyle paşam. tabii insanın ihtiyacı oluyor duygularını paylaşmak ama olmayınca olmuyor ne bileyim. böyle daha mutluyum ya
  • insan zaten başarısız olunca ( üni de hayatta vs.) etrafında başarılı kişileri görmekten nefret ediyor. ne bileyim kendime bakıp ulan diyorum sen neden olamadın. neyin eksikti diyorum. sonra diyorum ki sen de resim yapabiliyorsun onlar yapamıyor belki de. ha bir de sen hayatta herşeyin para olmadığını biliyosun ama onlar onlar öyle değil diyorum. sonra saçmaladığımın farkına varıyorum. kendimi kandırdığımı biliyorum ama ne yapabilirim ben buyum. keşke gece çalışabileceğim aylık 1200 para aldığım bir yer olsa. en azından sabahları insan görmem. geceleri suratları seçilmiyo hiç değilse.
  • quote:

insan zaten başarısız olunca ( üni de hayatta vs.) etrafında başarılı kişileri görmekten nefret ediyor. ne bileyim kendime bakıp ulan diyorum sen neden olamadın. neyin eksikti diyorum. sonra diyorum ki sen de resim yapabiliyorsun onlar yapamıyor belki de. ha bir de sen hayatta herşeyin para olmadığını biliyosun ama onlar onlar öyle değil diyorum. sonra saçmaladığımın farkına varıyorum. kendimi kandırdığımı biliyorum ama ne yapabilirim ben buyum. keşke gece çalışabileceğim aylık 1200 para aldığım bir yer olsa. en azından sabahları insan görmem. geceleri suratları seçilmiyo hiç değilse.

ben kendimi denize vuracağım kardeşim. en iyisi bu alkolik ve denizci olacağım
  • deniz. evet aslında o da güzel foruma da yazmıstım bugün deniz adamı olmak hakkında. işte denizde yük gemilerinde ya da yolcu gemilerinde çalışmak için. güzel olurdu. senin kastettiğin başka birşey sanırım ama.
  • ciddi anlamda kimseyi görmek bile istemiyorum net yetiyor bana. markete bile akşamlar gidiyorum kimse görmesin diye.

yok dostum farketmez ya gemide çalışmak işte yolcu gemisi olur yük gemii olur fark etmez

anılkast...

allah konusuna dostum o konulara hiç girmeyelim cevabın için teşekkürler haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 31 Ağustos 2014; 21:37:03 >
  • evrende senin gibi birçok insan var dostum buna emin ol ve şunu bil ki bu dünyada asla hayallerindeki dişiye kavuşamazsın. bir meslek edinmeye çalış öncelikle çünkü geçimini sağlamak zorundasın. geçim derkende zengin bir hayat kastetmiyorum idare edecek kadar. düzenini kurduktan sonra kendini allah'a adamanı tavsiye ederim.
  • kendini allah'a ada nedir ya. niye din diye birşeye ihtiyac duyuyosun ki. nerden biliyorsun bütün o inandıklarının yalan olmadığını. tamam saygı duyarım inanabilirsin de ne alaka.
  • Karakter meselesi. Bir erkek olarak, daha doğrusu bir insan olarak gerek uzun boyla gerek kalıpla çekici olmak istemen gayet doğal bir şey.

Ancak ne zaman ki "Üstümde basit bir tişört; adamların cepleri para dolu, kıyafetleri güzel." dersen, o senin ezikliğindir ve hep ezik biri olarak kalmayı hak ediyorsun demektir. O bahsettiğin ortamdaki zengin kızların hamburgerlerini ve başka yerlerini az yemedim. Ve bunu yaparken de şu ayakkabıları giyiyordum;

Bir kıza sunabileceğin şeyler sadece temiz ve güzel kıyafetlerin, hayvansı vücudun, araban, işin ya da paran olmamalı. Erkekliğini sunmalısın. Sırf karakterimin ne kadar orijinal olduğunu görebilmek adına uzun bir süredir pasaklı yaşamayı seçtim, pasaklı halinle seni arkadaş ya da sevgili olarak bilenler, gerçek arkadaşın ve sevgilin olurlar. Oradan hiçbir zaman bağlılık başlamaz zaten, bak sevgi demiyorum; bağlılık diyorum çünkü sevgiye inanmam. Bağlılık olduğu zaman, sen o bahsettiğin ortamlardaki üstün(!) insanların ortasında, ezik(!) halinle o kızın ağzını burnunu kırsan, o kız yine senin kalacaktır.

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    çok güzel moral oldu teşekkürler
  • Duygularının tercümanı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 31 Ağustos 2014; 22:12:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Duygularının tercümanı galiba

güldürdünüz teşekkürler :)
  • insan birde evde tek başına uzun süre yaşadı mı insanlarla konuşmayı unutuyor değil mi?
    ne diyeceğini ne yapacağını şaşırıyorsun.
  • quote:

insan birde evde tek başına uzun süre yaşadı mı insanlarla konuşmayı unutuyor değil mi?
    ne diyeceğini ne yapacağını şaşırıyorsun.

Evet. açıkcası hiç biri umrumda değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.