Şimdi Ara

max 800 tl ye önerilen telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maximum 800tl lik bütçeyle telefon almak istiyorum tavsiyeleriniz neler? Alıp pişman olmayacağım modeller neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Moto G kullanıyorum çok memnunum araştırmanı öneririm.

• Teşekkür ederim bi arastiriyim başka öneriniz varmi?

• xperia sp,zenfone 5-6
  • Bende Moto G'den çok memnunum. Zenfone 5-6,Xperia SP ve LG L90 da çok iyi cihaz.Kullanım amaciniz nedir?

• Kamerasi önemli onun dışında oyunnlar cok onemli degil desire 500 düşünmüştüm fakat hafızası yetersiz oludugundan vazgeçtim

• Hocam benim GM Discovery bugün perte çıktı. Yakın zamanda telefon alacağım 800 liraya kadar çıkıyorum ama Discovery'den iyi olsun istiyorum. Asus Zenfone 6, Moto G, T50 gibi seçenekler var en olmadı yine Discovery alacağım ama çok kararsızım.

Asus Zenfone 6 çok hoşuma gitti ama hala kafamda soru işaretleri var. Konuyu takipte kalacağım.
  • Kamera onemli diyosan t50 dicemee onunda yuksek sar degeri var zenfone 5 yada 6 sana uygun olabilir hafiza skntisi yok kamera o fiyata idare eder

• Peki her açıdan beğendiğiniz verdiğimiz paraya değecek bir telefon önerisi olan varmı gerek kamera olsun gerek hızı hafızası tasarımı ve görüntü kalitesi olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: kıvkıvv

Peki her açıdan beğendiğiniz verdiğimiz paraya değecek bir telefon önerisi olan varmı gerek kamera olsun gerek hızı hafızası tasarımı ve görüntü kalitesi olarak?

Zenfone 6,ekranı gayet iyi,performans olarak çok iyi,kasma falan yapmaz,13 MP kamera ile çok rahat takilirsin

• Teşekkürler arastiriyim bi

• Yeni çıkan t50ye bakın gayet iyi gorunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia sp mı zenfone 6 mı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıvkıvv -- 31 Ağustos 2014; 22:27:19 >
  • Moto g / zenfone 5-6

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto g mi zenfone 6 mı peki :D

• Zenfone 6 al moto g nin ekranı küçük olduğu için adamı bunaltır

• Zenfone 6 büyük ekran oldugu icin kullanamam zenfon 5 nasil tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıvkıvv -- 31 Ağustos 2014; 22:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıvkıvv

Zenfone 6 büyük ekran oldugu icin kullanamam zenfon 5 nasil tavsiye eder misiniz?

Moto G kullanıcısı olarak ikisinde Üzmez diyorum.Zenfone RAM iyi,Moto G de güncelleme ve ekran.

• Moto G aklımda zaten yinede diger modelleri de araştırıyorum

• Kesinlikle SP diyorum Ben kullanıyorum yani verdigin fiyat üzmez seni grafik kartı ve cpu tek kelimeyle performans ve SONY kalitesi var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.