Şimdi Ara

Sizce Hangisi? (Carraro 227,Sedona 345,Salcano Astro 212)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisiklet sürmeyeli uzun yıllar oldu.Şimdikilerden hiç anlamıyorum,kısa zaman bakıp aşağıdakileri çıkarabildim siz hangisini tavsiye edersiniz veya muadili bir tavsiye de olabilir.

Carraro 227
    Sedona 345
    Salcano Astro 212

* Sadece İstanbul şehir içinde kullanacağım.
    * Spor ve gezi amaçlı kullanacağım.
    * İkametim gereği yokuş inip çıkacağım.
    * Konfor da önemli performans da.
    * Yağmurlu havada da süreceğim.
    * Almam gereken aksesuarlar nelerdir?
    * Boy 1.78 cm Kg 92
    * Bütçem 1300-1400 TL

İlginize ve bilginize teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sociolog -- 31 Ağustos 2014; 19:54:48 >

• aynı bütçeye sahibiz, hepsiburada.com'dan 1300 liraya carraro 227 sipariş verdim 200 tl hediye çeki 100 tl de axess chip para kampanyası vardı 1 haftaya elimde olur muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

aynı bütçeye sahibiz, hepsiburada.com'dan 1300 liraya carraro 227 sipariş verdim 200 tl hediye çeki 100 tl de axess chip para kampanyası vardı 1 haftaya elimde olur muhtemelen

Hayırlı olsun.200 TL hediye çeki şu an gözükmüyor bir ara görmüştüm. Sizin boy kaç.46 da var sanırım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sociolog

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

aynı bütçeye sahibiz, hepsiburada.com'dan 1300 liraya carraro 227 sipariş verdim 200 tl hediye çeki 100 tl de axess chip para kampanyası vardı 1 haftaya elimde olur muhtemelen

Hayırlı olsun.200 TL hediye çeki şu an gözükmüyor bir ara görmüştüm. Sizin boy kaç.46 da var sanırım sadece.

170 - 46cm aldım
  • Bence Sedona 345 biraz forumları araştırırsan bilgi sahibi olursun donanım kadro gibi çeşitli detaylar var görüp almanı tavsiye ederim ben 227 yi gördüm hoş almak istiyor insan 345 daha hoş geldi bana ama bulamadım sedona istanbul aldım fiyat ve donanım çok makul geldi :) kısacası teknik detayla ben haftalarca uğraştım senin dediğin gibi uzun ara vermiştim bilgi tazeleme zaman aldı ama ben uğraşamam diyorsan benim alma listemdeki iki bisiklet var listende iyice araştırdım kesinlikle sedona derim teknik detaya girmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NrClskn

Bence Sedona 345 biraz forumları araştırırsan bilgi sahibi olursun donanım kadro gibi çeşitli detaylar var görüp almanı tavsiye ederim ben 227 yi gördüm hoş almak istiyor insan 345 daha hoş geldi bana ama bulamadım sedona istanbul aldım fiyat ve donanım çok makul geldi :) kısacası teknik detayla ben haftalarca uğraştım senin dediğin gibi uzun ara vermiştim bilgi tazeleme zaman aldı ama ben uğraşamam diyorsan benim alma listemdeki iki bisiklet var listende iyice araştırdım kesinlikle sedona derim teknik detaya girmeden

Ben de sedona da karar kılmıştım 1400 TL fiyat aldım telefondan peşin fiyatı bu.227 için ise f/p açısından daha iyi olur dediler.Salcano için ise pek bir yorum yapan yok henüz.

Siz nerden ve ne zaman alacaksınız?
  • Güncel
  • Her yönden Sedona 345 daha iyi. Birçok konusunda kullanıcı yorumlarını okuyun pişman olan göremedim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crag Drag

Her yönden Sedona 345 daha iyi. Birçok konusunda kullanıcı yorumlarını okuyun pişman olan göremedim ben.

Sedona 345 bulamıyorum bayilerde bir tane buldum o da 21 inç idi bana 19 inç lazım.
  • quote:

quote:

Her yönden Sedona 345 daha iyi. Birçok konusunda kullanıcı yorumlarını okuyun pişman olan göremedim ben.

Sedona 345 bulamıyorum bayilerde bir tane buldum o da 21 inç idi bana 19 inç lazım.

Genellikle 18" veya 20" oluyor 19 boyu var mı bilmiyorum. Sedona'nın sitesinden ilinizdeki bayileri aratın. Bayiye gidip bir bakın yoksa getirebilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Genellikle 18" veya 20" oluyor 19 boyu var mı bilmiyorum. Sedona'nın sitesinden ilinizdeki bayileri aratın. Bayiye gidip bir bakın yoksa getirebilirler.

İstanbul'dayım getiririz diyen çıkmadı zaten. Sedona şehir bisikletlerinde 17-19-21 var.

21 buldum Beşiktaş'ta büyük geldi deneme yapınca.

• 17" sd 325 gören olursa haber verirseniz sevinirim
  • Sedona 345 te karar kıldım.İl dışından alacağım kısmetse.
  • sociolog kullanıcısına yanıt
    Aldığınız yerde 17" var mı sorarsanız sevinirim 3 aydır bekliyorum bisiklet almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dağınık

Aldığınız yerde 17" var mı sorarsanız sevinirim 3 aydır bekliyorum bisiklet almak için

Sorarım sizin için.Siz hangi ildesiniz?
  • sociolog kullanıcısına yanıt
    Kırşehir, çok araştırdım boyum 1.65 diğer bisikletler çok uygun olmuyor bisikletci var dedi para biriktirdim gittim iş ciddiye binince fabrika göndermiyor dedi içime oturdu. Çok teşekkür ederim ilginiz için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dağınık

Kırşehir, çok araştırdım boyum 1.65 diğer bisikletler çok uygun olmuyor bisikletci var dedi para biriktirdim gittim iş ciddiye binince fabrika göndermiyor dedi içime oturdu. Çok teşekkür ederim ilginiz için .

Benim boy 1.78 İstanbul'da 21 buldum denedim ama olmadı.Hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.