Şimdi Ara

Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tlhGS

Dzemaili Selçuk'un yerine oynayacaksa eğer Chedjou'yu feda edelim.

Yeter ki Selçuk oynamasın.

vay be o kadar düştü mü
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Takım 10 kişi oynuyor sağ olsun. Geri pas, yana pas, bir de Burak'a doğru havadan pas var (ya tutarsa) başka da bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Pandev bizim Kuyt'ımız olacak.

Aman ne güzel,sevinçten havalara uçabiliriz bziimde bir KYTUMUZ OLACAK! Dalga geçmiyorsan ciddiysen seni ve taraftarı bu hale düşüren zihniyet başkan utansın.Kuyta özenmeye kadar düşen taraftarı gördükçe kahroluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

quote:

Aman ne güzel,sevinçten havalara uçabiliriz bziimde bir KYTUMUZ OLACAK! Dalga geçmiyorsan ciddiysen seni ve taraftarı bu hale düşüren zihniyet başkan utansın.Kuyta özenmeye kadar düşen taraftarı gördükçe kahroluyorum

Manyak mısın kardeş, Kuyt'ımız olacak huhu Süper mi yazmışım!?

Sadece Kuyt gibi devamlı oynayacak diye düşünüyorum.
  • Dzemaili ilaç olur bu takıma ama Pandevle ikisini Cl hariç aynı anda goremeyecegiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hayır Kuytun nesi var adam kaç yaşında hala canla başla çalışıyor sizinkilerin nefesinin bittiği dakikalarda adam depar atıyor köt bir şey mi böyle oyuncu.?

• Dzemaili tam bir çöp, beceriksizin dik alası. Selçuğu beğenmeyen bunu hiç beğenmez.
    Bu yönetim iyice gözümden düştü benim, rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

quote:

Hayır Kuytun nesi var adam kaç yaşında hala canla başla çalışıyor sizinkilerin nefesinin bittiği dakikalarda adam depar atıyor köt bir şey mi böyle oyuncu.?

Alıntıladığın arkadaşın daha bir tane olumlu yorumunu görmedim o yüzden takma.

• Pandev bitirici golcü değildir takımı ileriye sürükleyen,oyunu açan,kanatları oyuna sokan yardımcı forvettir.
    Elmander gibi.

Umarım onun kadar başarılı olur.
  • Pandev nedir anlamıyorum YAZIK ⁉️ Burak ve Umut Bulut 'tan tek artısı yok bana göre ve çok yaşlı ve adam gibi maç yapmadı Pandev ile 1 Tane forma satamaz saçmalamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan millet scout ekibi gibi onlarca maçlarını izleyip kesin kararı bildiriyorlar çöp diye.
    Ben Pandev'i herhalde 3-4 sene önce İnter'de izlediğimde gayet iyiydi Bu kadar takip edebiliyorum ben.
    Diğer elemanın da adını ilk kez duyuyorum inşallah çöp diyenler birşey bilip söylüyorlardır
  •  Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da
  • +1

Uyuz oluyorum çok bilmişlere.
  • Kadro sizce nasıl şekil alır ?

Yasin'den ümidimi kesmedim ama Sinan hazırlık maçlarında güzel oynuyordu. Şans verilmeyi hak ediyor.
     Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da
  • Pandev=umut v2

• 1 milyar euro harcayıp dünyanın en iyilerini toplasan, dream team kursan da çöp diyecek ergen futbol alimleriyle dolu burası.
  •  Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: A. Einstein

Kadro sizce nasıl şekil alır ?

Yasin'den ümidimi kesmedim ama Sinan hazırlık maçlarında güzel oynuyordu. Şans verilmeyi hak ediyor.
     Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da

prandelli chedjeuyu kessin küfretmeyen kalmaz.ki bu haliyle kesilmez zaten.
  • Dil-hun kullanıcısına yanıt
    İnsan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekten de öyle. Hoca baya zorlanacak.
  • Beyler bırakın felaket tellallığı yapmayı.İtalya'dan gelen Melo'ya bidon,Şino'ya da bitik denildi de ne oldu? İkisi de geçen sezon takımı sırtlayan oyuncular oldu.

Buradaki çoğu insanın Dzemaili'yi doğru düzgün bir kez olsun izlediğine inanmıyorum.Ayaklarına son derece hakim,şut yeteneği olan ve tam anlamıyla görev adamıdır.Ha bize geldiğinde tutmazsa orasını bilemem fakat kesinlikle iyi bir oyuncu aldık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.