Şimdi Ara

HTC'nin gelecek hafta tanıtacağı ürünler detaylanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin gelecek hafta tanıtacağı ürünler detaylanıyor

Kısa süre önce 64-bitlik ilk akıllı telefonu Desire 510'u tanıtan Tayvanlı üretici HTC, gelecek hafta da önemli akıllı telefon ve giyilebilir cihaz modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. 

Firmaya yakın kaynakların verdiği bilgilere göre gelecek hafta Desire 820 akıllı telefonu, bir akıllı saat ve bir fitness bilekliği bizleri bekliyor olacak. Desire 820 akıllı telefonu firmanın ikinci 64-bit destekli modeli olacakken, giyilebilir cihazlar ise kendi açılarından firmanın ilk modelleri konumunda. 

Desire 820 beklenenin aksine Desire 510 ile aynı işlemciye sahip olacak. Qualcomm'un MSM8916 kodlu 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 410 işlemcisinde ARM'ın 64-bit v8 mimarisine sahip Cortex-A53 çekirdeklerinin 4  tanesi yer alırken, Adreno 306 grafik birimi beraberinde geliyor. 

ARM'ın 64-bit işlemcileri geriye dönük tam 32-bit desteği sunuyor ve uyum sıkıntısı bulunmuyor. Donanım olarak 64-bit teknolojisine hazır olan ancak üzerinde Android 4.4 olduğu için sadece AArch32 modunda çalışan telefonda, Android L güncellemesinin çıkmasına paralel olarak AArch64 modu da aktif olabilecek.  

Desire 820 modelinde bunun haricinde 5.5 inçlik 720p ekran, 13MP çözünürlükte arka kamera, 8MP çözünürlükte ön kamera, 1.5GB RAM, 8GB dahili hafıza ve 2600mAh gücünde batarya olacağı ifade ediliyor. 

HTC'nin tanıtacağı akıllı bileklik 1.8 inçlik ekranında 320x160 piksel çözünürlük sunuyor. Su geçirmez kasa altında 100mAh gücünde bir batarya barındıran bilekliğin Gear Fit ile rekabet edeceği belirtiliyor. Firmanın akıllı saati ise Android Wear işletim sistemi üzerinde çalışacak. Ancak özellikleri bilinmiyor.

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Alleged-HTC-Desire-820-specs-leaked-plus-details-on-two-HTC-smartwatches_id59971

• HTC'nin akıllı saatini çok merak ediyorum. Tasarım anlamında hiç taviz vermeyen HTC,yeni saati gerçekten çok güzel olabilir.

• Donanimhaber oylama sistemini kapatığından beri (belirli konular haricinde) haberlere pek yorum gelmemeye başladı. :)

• Su çıkaracağı akıllı bileklik fiyat konusunda uygun olursa Htc One'imla çok iyi bir birliktelik sağlar , Htc kalitesi .

• Biraz eksi yediler diye oylama sistemini kaldirdilar kendileri kaybeder!

• Oylama sistemini geri istiyoruz. Tüm yorumları okuyacağımıza, artılananları okumak bir nebze yardımcı oluyordu.
  • Yorumlara puan sistemini lütfen geri getirin.

• Oylama Geri Gelsin
  • htc iphone mu tanıtacak

• Istibdatci anti demokratik donanimhaber

• HTC kendini iphone sanıyor sanırım o nasıl bir fiyat politikası anlamak mümkün değil sanki pazarı domine ediyor arkadaş ultrapixel bile ellerinde patladı

ürünleri tanıtırken fiyatlarıda aşşağı çeksinler

• Htc yönetimi değişmeli.

Ayrıca + - kolay kolay geri gelmez.

Sırf bu yüzden bırakanların çok olduğunu görüyorum.

Foruma maddi açıdan zararı olmadığı sürece + veya - sistemini beklemeyin.
  • Fiyat yok ortada nasıl fiyata yorum yapmışsınız ben sizin fanboyluğunuza ya.

• Oylama sistemi iyi ki gitti. Biraz düşündüğünüzün aksine düşünseniz, haklı ve mantıklı sebepler bulabilirdiniz. Bunu tespit edemeyecek kadar aptal iseniz size buraya listeleyim neden iyi bir seçim yapılmış olduğunu;

- Sadece mizah yaparak artı kasmak isteyen, 'çöp' vs gibi saçma sapan yorumlar yazanlardan kurtulduk.

- Yorumlar bölümünü savaş meydanı haline getiren Fandroid, Apple Fanboy'lardan kurtulduk.

- Ve en önemlisi de en başta zevzeklik edenlerin yorumları değil, yardım arayan bir arkadaşın sorusunu veya cevaplarının yorumlarını görmek daha önemlidir.

Sizde hala burda oylama sistemi geri gelsin vs. diyorsunuz. Evet bu sisteminde herkes için yararı vardı; önemli yorumlara oy veriliyor, saçma yorumlar eksilenerek görmezden gelinebiliyor idi. Ama dh'nin şu zaman ki okuyucuları ergenler, beyinsizlerden, fanboylardan oluşmakta. Burayı İnci Sözlük sananlar yüzünden amacından sapacaktı bu site. Gayet de doğru olanı yapıldı. Şimdi yanacaksanız bu sitenin adminlerine değil, buna sebep olan ergenlere yanın.

• Oylama sistemi gitti , haberlere yorumlar bitti .

Yeri geldiğinde eğlenmek amaçlı giriyordum buralara . Kısaca bakıyordum beğenilen beğenilmeyen yorumlara .
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Executionerr

Oylama Geri Gelsin

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeesin

Oylama sistemi iyi ki gitti. Biraz düşündüğünüzün aksine düşünseniz, haklı ve mantıklı sebepler bulabilirdiniz. Bunu tespit edemeyecek kadar aptal iseniz size buraya listeleyim neden iyi bir seçim yapılmış olduğunu;

- Sadece mizah yaparak artı kasmak isteyen, 'çöp' vs gibi saçma sapan yorumlar yazanlardan kurtulduk.

- Yorumlar bölümünü savaş meydanı haline getiren Fandroid, Apple Fanboy'lardan kurtulduk.

- Ve en önemlisi de en başta zevzeklik edenlerin yorumları değil, yardım arayan bir arkadaşın sorusunu veya cevaplarının yorumlarını görmek daha önemlidir.

Sizde hala burda oylama sistemi geri gelsin vs. diyorsunuz. Evet bu sisteminde herkes için yararı vardı; önemli yorumlara oy veriliyor, saçma yorumlar eksilenerek görmezden gelinebiliyor idi. Ama dh'nin şu zaman ki okuyucuları ergenler, beyinsizlerden, fanboylardan oluşmakta. Burayı İnci Sözlük sananlar yüzünden amacından sapacaktı bu site. Gayet de doğru olanı yapıldı. Şimdi yanacaksanız bu sitenin adminlerine değil, buna sebep olan ergenlere yanın.

Fanlar icin yer açıldı kimse umrunda olmadan savundugu seyi körü körüne destekliyor ..

Çöp vs. yorumlar cok nadir fazla + aldi oda gercekten hakettigi icin .. Yani öyle birsey de yok

Kimseye aptal olarak göremezsin çoğunluk bu sistemi istiyor ..

Zevzeklik eden kimse fazla + almadı almadı bugüne kadar .. Anasayfa haberleri yardım mekanı degildir forumda gerekli bölümler bulunmakta ..

Kötü yorum yapanda olacaktır ama kimseye beyinsiz deme hakkınız yok laflarınızı dikkat edin terbiyeli olun ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +,- yoksa okumadan gram zevk almıyorum.

• alt tarafta yine öküz gibi htc logosu üste sanal tuşlar ve tasarım özürlüsü bir telefon.

• Oylama sistemi geri gelsin. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.