Şimdi Ara

Yeni telefon alacağım, birkaç seçenek ve sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Yeni bir telefon almaya karar verdim. Şimdiye kadar hep kötü telefonlar kullandım. Artık iyi bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımdaki seçenekleri z ultra ve z2ye kadar düşürdüm. Z2 yi bir arkadaşımın tavsiyesi ve daha yeni olması nedeniyle seçeneklerimin arasına ekledim. Ama beni z2'den geri tutan en büyük şey sonynin çok hızlı telefon çıkarması. Şimdi ben 2 bin lira bir telefona verdikten 2 ay sonra eski model olması da kötü olur. Ayrıca benim telefonda en çok önem verdiğim özellik ekran büyüklüğü. Benim için ne kadar büyük olursa o kadar iyi. Şuan kalbim z ultradan yana. Ama size de bir danışayım dedim. Sizin de bu seçenekler hakkındaki önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• z2 performans olarak üzmez.Ama ille de büyük ekran diyorsan z ultra alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

z2 performans olarak üzmez.Ama ille de büyük ekran diyorsan z ultra alabilirsin.

Evet ama z2 hakkındaki tek sıkıntım sony'nin çok hızlı telefon çıkarması. 3 ay sonra z3 çıkarsa da kötü olur yani

• http://www.vatanbilgisayar.com/lg-g-flex-lgd958-akilli-telefon-siyah.html

• Z2 al bakma hic keyfini sur z3 ile arasinda cok cok fark yok zaten hemde z2 fiyati makul seviyede dustu artik

• g3 32gb de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

z2 performans olarak üzmez.Ama ille de büyük ekran diyorsan z ultra alabilirsin.

Evet ama z2 hakkındaki tek sıkıntım sony'nin çok hızlı telefon çıkarması. 3 ay sonra z3 çıkarsa da kötü olur yani

Apple haricinde bütün firmalar çok hızlı telefon çıkartıyor.
  • Firmanın sık telefon çıkarması seni ilgilendirmezki sen telefonu alıp 3-4 sene kullanmaya bakacaksın.

• Z2 gayet iyi cihaz 3-4 yıl sizi götürür. Ama Z Ultraninda aşağı kalır yani yok pek.Kafaniza yatanı alin.

• z2 çok iyi bir telefon. aksini yazanlara aldırış etmeyin. telefonu alırken elinize alıp iyice inceleyin, terso bir durum varmı diye öyle alın. aldığınızda uzun yıllar sizi götürecektin. çok sağlam kaliteli bir telefon.
  • zaten benim de z2nin çok iyi olduğundan yana bir şüphem yok. sadece boyutu beni düşündürüyor. ben büyük ekranlı telefonları çok seviyorum. ve şimdiye kadar kullandığım telefonlar hep küçük ekranlı olduğu için artık büyük bitşeyler istiyorum. bugün gidip bi göz attım telefonların ikisine de. z ultraya daha fazla bakma şansım oldu. z2'ye çok az bakabildim. donanım olarak da birbirlerine yakın telefonlar. artık mağazada hangisi kafama yatarsa onu alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.