Şimdi Ara

Apple’ın akıllı saati için yeni iddialar ortaya atıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Giyilebilir teknolojiler konusunda beklentilerin yüksek olduğu isim olan Apple için şaşırtıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Apple birden fazla ürün ile karşımıza çıkabilir mi?

9 Eylül’de iPhone 6’yı tanıtacak olan Apple için bu lansman belki de tarihin en geniş çaplı etkinliklerinden biri olacak. İki farklı iPhone modelinin tanıtılacak olması bile zaten başlı başına bir olayken işin içine bir de giyilebilir teknolojiler odağında bir şeylerin dahil olması, etkinliği mobil dünya adına tam bir şölene çevirecek.

Apple’ın nasıl bir akıllı saat tanıtacağı merak konusu olmuşken son söylentiler, teknoloji devinin farklı piyasaya çıkış tarihleri olan birden fazla modeli tanıtacağı yönünde şekillenmeye başladı. Farklı bütçelere hitap edeceği konuşlan bu modellerin en pahalısı için 400 Dolar baraj olarak ifade ediliyor.

Elbette ki tüm bunlar şimdilik birer söylenti ancak farklı bütçelere uygun cihazların gelmesi, cihazların özel işlev odaklarında ve ekran boyutlarında tasarlanacağı şeklinde yorumlanabilir. Ayrıca LG’nin 199, Samsung’un 229 Dolar’lık akıllı saatleri, Apple’ı da bu fiyat aralığında da bir ürün hazırlamaya itecektir tahminen.

Her şeyin yanında kuşkusuz gerçek şu ki Android Wear’ın ardından Apple’ın da bu piyasaya girmesi, 2015 yılının, giyilebilir teknolojiler odağında rekabet çıtasının yükseldiği yıl olmasını zorunlu kılacak.

• 9 eylul gelsede bitse su dedikodular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki iphone tanıtılacağını kesin gibi yazılmış ayrıca kaynakta yok.

• Sonra 6s başlar

• 2015 ten once iwatch yok deniliyor, 9 eylulde tanitilsa bile anca yeni yıldan sonra satısa sunulacak diyor son haberler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes iphone`a iwatch`a odaklanmış durumda.Ama bombalardan biride ipad air 2 olacaktır.Benim esas beklediğim cihaz bu.A8X işlemcili,2gb ram`li artık 8mp kameraya geçmiş touch ıd`si olan ios 8 le birlikte multitasking özelliklerine kavuşmuş,çözünürlüğü arttırılmış bir ekran...Büyük ihtimal saydığım herşey olmuş olacak,benim esasen beklediğim cihaz bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

Herkes iphone`a iwatch`a odaklanmış durumda.Ama bombalardan biride ipad air 2 olacaktır.Benim esas beklediğim cihaz bu.A8X işlemcili,2gb ram`li artık 8mp kameraya geçmiş touch ıd`si olan ios 8 le birlikte multitasking özelliklerine kavuşmuş,çözünürlüğü arttırılmış bir ekran...Büyük ihtimal saydığım herşey olmuş olacak,benim esasen beklediğim cihaz bu.

Genellikle ekimin sonunda lansmanı yapılıyor . Daha su iphonelara bakalım bir ne acelen var yahu :D

• baydi artik gercekten..

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

Herkes iphone`a iwatch`a odaklanmış durumda.Ama bombalardan biride ipad air 2 olacaktır.Benim esas beklediğim cihaz bu.A8X işlemcili,2gb ram`li artık 8mp kameraya geçmiş touch ıd`si olan ios 8 le birlikte multitasking özelliklerine kavuşmuş,çözünürlüğü arttırılmış bir ekran...Büyük ihtimal saydığım herşey olmuş olacak,benim esasen beklediğim cihaz bu.

Hop hop hop! Sıraya gir bakalım, daha senelerdir güncellenmemiş olan iPod, Mac Mini aletleri var. iPad her zaman Ekim, olmazsa Şubat aylarında açıklanır.

• GylR? kullanıcısına yanıt
    kılıfları bile geldi
  • RMBA bekliyorum ben

• Özellikleri kırpılmamış yeni nesil iphone ile aynı özelliklere sahip İpod Touch istiyorum ama bu şekilde olacağını sanmam.

• Şaşırmadık, ağzı olan konuşuyor ne de olsa

• Apple'ı hiç kimse hiç birşeye itemez. Yine dayar fiyatı millet kapışır heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

9 eylul gelsede bitse su dedikodular

Dunyanın en popüler cihazı. Elden bir sey gelmiyor. Adamlar da bu sızıntı ve dedikoduları teşvik ediyorlar zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.