Şimdi Ara

General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sizce hangisini almak akıl karı benim aklımda Discovery var fakat Xperia'nın indirme hızı Discovery'e göre 3 katı bu doğrumudur ? Yardımlarınızı bekliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sherlock- -- 31 Ağustos 2014; 14:15:48 >

• xperia L alırdım çok iyi bir cihaz.ama alternatif olarak moto g düşünülebilir
  • Sanırım Kıyasla sitesine Bakmışsın,güvenme o siteye Xperia L kalitesiyle kamerasıyla performansıyla gpusuyla serisiyle vurur geçer.GM alıp paranızı çöpe almayın.Yanlız o bütçede Moto G ve Zenfone 5 öneririm bunlar daha iyi cihazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bimeks'in kıyaslamasına baktım;

Xperia L: Ekran Çözünürlüğü: 480x854 İndirme Hızı: 21mphs Fiyat: 599

GM Discovery: Ekran Çözünürlüğü: 720x1280 İndirme Hızı: 7.2 Fiyat: 699

Kıyaslamada ki tek farklar bunlar hocam Xperia'nın çözünürlüğü, GM'ninde indirme hızı çok düşük geliyor Xperia'ya göre gerçi bu fiyata 21mphs indirmesi olan tek telefon bu olsa gerek ama hala kafam karışık Xperia alsam memnun kalırım demi hocam eminsiniz az başınızı ağrıttım ama.... :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sherlock- -- 31 Ağustos 2014; 22:50:44 >
  • Gmd kıyaslanamayacak kadar iyidir xperia L den ama gmd sorunlumudur değilmidir orasını bilemem

• Burak556 kullanıcısına yanıt
    ne açıdan iyidir hocam biraz daha açar mısınız ?
  • L ozellıkle tarasımı ve fıyatına gore performansı kamerası one cıkar sony kalıtesı...

dıscovery falan para kaptırmayın hem cok sorunlu hemde servıs berbat..

General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L

• .....

sunlarda muhattap oalcagınız servısten ornekler...

General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L General Mobile Discovery -VS- Sony Xperia L

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sherlock-

Aynen hocam bimeks'in kıyaslamasına baktım;

Xperia L: Ekran Çözünürlüğü: 480x854 İndirme Hızı: 21mphs Fiyat: 599

GM Discovery: Ekran Çözünürlüğü: 720x1280 İndirme Hızı: 7.2 Fiyat: 699

Kıyaslamada ki tek farklar bunlar hocam Xperia'nın çözünürlüğü, GM'ninde indirme hızı çok düşük geliyor Xperia'ya göre gerçi bu fiyata 21mphs indirmesi olan tek telefon bu olsa gerek ama hala kafam karışık Xperia alsam memnun kalırım demi hocam eminsiniz az başınızı ağrıttım ama.... :/

Xperia L Üzmez,ama o fiyata daha iyi işlemcisi olan Moto G alman çok daha mantıklı

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    moto g 750 tl hocam arada 150tl fark var telefonu icabında baba parasıyla alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sherlock-

moto g 750 tl hocam arada 150tl fark var telefonu icabında baba parasıyla alıyoruz

Hepsiburada'da 620 TL,Gelbial da 610 TL.Bende internetten aldım.Hem daha uzun ömürlü olur hem daha akıcı çalışır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.