Şimdi Ara

Türksat Üzerinden Lig Tv Kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evimde 47la660s led lcd televizyon var. bu televizyona lig tv bağlatmak istiyorum türksat üzerinden ancak okuduğuma göre yayın kalitesinin çok kötü olduğunu söyleniyor. kullanan varsa evinde lig tvyi kalite hakkında biraz bilgi verebilir mi?

• lig tv türksata hd geldi diye biliyorum. Görüntü kalitesi illaki iyidir. Tabi hd olarak kullanacaksanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı TV var HD yayın kullanıyorum. Bence o tvye SD yayın gitmez. Turksata da HD yayın getireceklermiş çok yakında.
  • Haklısınızda HD yayın için +20 tl çok fazla

@DrAdkA10 @tcdlmlt
  • tabi sadece hd yayın için +20 tl fazlaymış. Eutelsattan ucuzamı geliyor türksat lig tv ?

• tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    Eutelsattan şampiyonlar paketi 68 TL + HD 2 ay hediye sonrası 7 tl ödeniyor 75 liraya geliyor toplamda.
  • türksatta ne kadar fiyatı ?

• ligtv hd nin kalitesi fena değil.
    aynı frekanstaki sd film kanallarının kaliteleri baya iyi hatta.
  • Ligtv 61 liraya geliyor HD olarak EUTELSAT...12 ay hd ücretsiz geliyor sonra 7 lira ekleniyor.

Ben sınırsız net ile alacağım 103 lira. 12 ay sonra 110 oluyor. Fakat EUTELSAT olursa normal uydu alıcısı ile diğer odadaki tv yayın alamıyormu normal açık yerli kanalları?

Ayrıca bu pakette 3d varmı biliyormusunuz?

• Türksat'taki Lig TV de Digitürk uydu alıcısıyla mı izleniyor? Üye olunduğunda smartcard türü birşey vermiyorlar mı kendi uydu alıcımızla izlemek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMYRN1A

Türksat'taki Lig TV de Digitürk uydu alıcısıyla mı izleniyor? Üye olunduğunda smartcard türü birşey vermiyorlar mı kendi uydu alıcımızla izlemek için.

ligtv ler sadece digiturku kutusuyla izlennebiliniyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.