Şimdi Ara

500 TL ÜSTÜ KAFAÜSTÜ ARIYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni üye oldum.Sony mdr-1 rnc -Beats studio ve AKG K551 modelleri arasında kaldım.İphone 5s uyumlu olması lazım.Yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _PREDATOR_

Merhaba Arkadaşlar

Yeni üye oldum.Sony mdr-1 rnc -Beats studio ve AKG K551 modelleri arasında kaldım.İphone 5s uyumlu olması lazım.Yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum.

New studio çok iyi rahatlıkla alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz kullanıyormusunuz,en uygun fiyat internette fakat oradan almak doğru olurmu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clocky C kullanıcısına yanıt
    Yola atacak parası varsa evet alabilir.
  • _PREDATOR_ kullanıcısına yanıt
    Dinlediğiniz türleri ve bütçeyi yazarsanız daha iyi olur
  • quote:

Siz kullanıyormusunuz,en uygun fiyat internette fakat oradan almak doğru olurmu?

Olur tabii ben apple store internet alışverişini kullanarak 1290 tl lik alışveriş yaptım örneğin 1 gün sonra güvenli bir şekilde teslim ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

Dinlediğiniz türleri ve bütçeyi yazarsanız daha iyi olur

Ağırlıklı olarak film izlerken ve türk ve yabancı pop tarzında müzik dinlerken kullanacağım.bütçem 500-750 TL arası

• quote:

Orijinalden alıntı: clocky

quote:

Siz kullanıyormusunuz,en uygun fiyat internette fakat oradan almak doğru olurmu?

Olur tabii ben apple store internet alışverişini kullanarak 1290 tl lik alışveriş yaptım örneğin 1 gün sonra güvenli bir şekilde teslim ettiler.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clocky

quote:

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Ne demek başka sorunuz olursa yine sorabilirsiniz.

• quote:

Merhaba Arkadaşlar

Mdr-1 RNC tabi ki. Hem 5s ile tam uyumludur kontrol tuşları. Ses olarak ağzınızı açık bırakacaktır. Akg k551'de güzel ama rnc bir tık öndedir. Çok aşırı bass seviyorsanız almayın derim rnc ama doğal, kaliteli ve detaylı ses istiyorsanız rnc. 5s ile bolca denemişliğim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.