Şimdi Ara

digitürk sinyal problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün bir anda bütün kanallar gitti ve mh ile görüştüğümde merkezi sistem olduğu için problemin orada olabileceği söylendi ve servis yönlendirilmesi yapıldı. Sabah baktığımda bütün kanallar geri geldiği için servisi iptal ettim. Yine az önce aynı hatayı yaşadım ve uydu kablosunu tvye taktığım zaman Türksat yayınlayayınlarını sorunsuz bir şekilde açtı. Daha önce başına gelen var mı acaba? Yine servis istedim sorun nerede olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Dün bir anda bütün kanallar gitti ve mh ile görüştüğümde merkezi sistem olduğu için problemin orada olabileceği söylendi ve servis yönlendirilmesi yapıldı. Sabah baktığımda bütün kanallar geri geldiği için servisi iptal ettim. Yine az önce aynı hatayı yaşadım ve uydu kablosunu tvye taktığım zaman Türksat yayınlayayınlarını sorunsuz bir şekilde açtı. Daha önce başına gelen var mı acaba? Yine servis istedim sorun nerede olabilir sizce?

Bendede bugün 4 gibi sinyaller kesildi.

Plus cihaz kullanıyorum çanak bana ait mdu5 lnb var, çıktım çanağa kablolara göz ucuyla baktım bir problem göremedim. Yarın daha detaylı bakacağım bakalım ne olacak, birşey çıkmazsa servisi çağıracağız mecburen, cihazın tuneride bozulmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Dün bir anda bütün kanallar gitti ve mh ile görüştüğümde merkezi sistem olduğu için problemin orada olabileceği söylendi ve servis yönlendirilmesi yapıldı. Sabah baktığımda bütün kanallar geri geldiği için servisi iptal ettim. Yine az önce aynı hatayı yaşadım ve uydu kablosunu tvye taktığım zaman Türksat yayınlayayınlarını sorunsuz bir şekilde açtı. Daha önce başına gelen var mı acaba? Yine servis istedim sorun nerede olabilir sizce?

Plus cihaz kullanıyorum çanak bana ait mdu5 lnb var, çıktım çanağa kablolara göz ucuyla baktım bir problem göremedim. Yarın daha detaylı bakacağım bakalım ne olacak, birşey çıkmazsa servisi çağıracağız mecburen, cihazın tuneride bozulmuş olabilir.

Benim plus değil ve çanak merkezi sistem ama sistemde bir hata olsa Türksat izleyemem diye düşünüyorum. Birde sabah kendi kendine gelmesi garip yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Benim plus değil ve çanak merkezi sistem ama sistemde bir hata olsa Türksat izleyemem diye düşünüyorum. Birde sabah kendi kendine gelmesi garip yani.

Bizim sorun belli oldu, çatıya çıktım detaylı şekilde kabloları takip ettim falan, aşağıdan gelen kablo ile çanaktan gelen kabloyu biri kesmiş, daha doğrusu erkek-dişi bağlantı parçasıyla birleştirmişlerdi onu sökmüşler kabloların uçları boş, birbirlerine değdirdim falan ama sinyal alamıyoruz 20 lira servise bayılacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.