Şimdi Ara

600-800 TL Arası Öneri ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazadan alacağım yarın arkadaşlar tavsiyede bulunurmusunuz?Aklımda Samsung galaxy s3 mini sony xperia L ve nokia lumia 625 var.Başka önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim GM ve T50 düşünmüyorum uzun süreli kullanılacak bir telefon olacak.

• Moto G al hepsinden iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 5-6,Moto G,LG L90 çok daha iyi.İllaha bunlarda Xperia L alırım.

• sansung galaxy trend plus o fiyat aralığında ama performansı nasıldır bilmiyorum
  • Lumia 820, Xperia L, s4 mini

• quote:

Orijinalden alıntı: -safa-

sansung galaxy trend plus o fiyat aralığında ama performansı nasıldır bilmiyorum

1000 TL altı samsung alınmamalı. Hele trend plus çok iğrenç bir telefon.
    Moto G veya Zenfone 5-6.
  • Xperia sp de baki, ama illa bunlardansa xperia L olur,yada moto G yide pas gecmeyin.ama donanim gucu olarak sp bunlardan ustun

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Xperia sp de baki, ama illa bunlardansa xperia L olur,yada moto G yide pas gecmeyin.ama donanim gucu olarak sp bunlardan ustun

aynen...
  • hocam anneme alacağım sp çok hoşuma gitti ama mağazalarda 1000 tl gibi bir rakam çekmişler siz memnunmusunuz telefonunuzdan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

hocam anneme alacağım sp çok hoşuma gitti ama mağazalarda 1000 tl gibi bir rakam çekmişler siz memnunmusunuz telefonunuzdan ?

Bizdeuygun.comda paralel ithalat 730 TL,Hepsi burada 900 TL+100 Tp Çek+50 Axess Para Sony garanti bir bak istersen.

• quote:

hocam anneme alacağım sp çok hoşuma gitti ama mağazalarda 1000 tl gibi bir rakam çekmişler siz memnunmusunuz telefonunuzdan ?

bir sıkıntısını görmedim çok şükür.zaten 1000 lira aşağısının en güçlü telefonlarından.hepsiburada.com dan alabilirsiniz 899 tl + 100 tl çek veriyor.bende oradan almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

quote:

bir sıkıntısını görmedim çok şükür.zaten 1000 lira aşağısının en güçlü telefonlarından.hepsiburada.com dan alabilirsiniz 899 tl + 100 tl çek veriyor.bende oradan almıştım

çok saolun cevaplar için bugün çıkıp alacağım için internetten alamayacağım sanırım xperia l alacağım fena durmuyor oda
  • quote:

quote:

quote:

çok saolun cevaplar için bugün çıkıp alacağım için internetten alamayacağım sanırım xperia l alacağım fena durmuyor oda

Xperia SP Gold'da 900 TL.Fiyatı çok iyi.

• quote:

quote:

quote:

xperia L de kullandım o da çok güzel cihaz.fakat sp cpu ve gpu açısından daha üstün bir cihaz.
    not:xperia l vatanda 600 liraya kadar düşmüş.yani bayağı ucuzlamış.anneniz için şık bir seçim

• timmydncn kullanıcısına yanıt
    kardeşim bulaşma hiç samsunga :D android cephesınde moto g var xperiaL LG L90 Asus zenfone 5-6. TErcih eder misin bilmiyorum ama huawei ler var :D Htc nin desire modelleri var :D samsungra dışında her şey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umuut32

kardeşim bulaşma hiç samsunga :D android cephesınde moto g var xperiaL LG L90 Asus zenfone 5-6. TErcih eder misin bilmiyorum ama huawei ler var :D Htc nin desire modelleri var :D samsungra dışında her şey :D

kendim samsung s4 kullanıcısıyım ama belli fiyattaki samsungların alınmayacağınıda gayet net biliyorum hocam

teşekkürler hocam sp benimde çok hoşuma gitti bakayım gold da denk gelirse alacağım yoksa xperia l de işimizi görür gibi internette gezip resim çeken birisi için iyi gibi
    Bende s4 kullanıcıyım deneyım fazla olduğu için samsungtan uzak dur diyorum :D Benım bu saydıklarım içinden favorım LG L90 ve moto g ama daha çok L90 gönlümde hocam :) Bu arada Distribitör garantisine takılan biri isen gold ithalat satıyor dıyre biliyorum (yanlışşsa düzeltin)
  • quote:

Bende s4 kullanıcıyım deneyım fazla olduğu için samsungtan uzak dur diyorum :D Benım bu saydıklarım içinden favorım LG L90 ve moto g ama daha çok L90 gönlümde hocam :) Bu arada Distribitör garantisine takılan biri isen gold ithalat satıyor dıyre biliyorum (yanlışşsa düzeltin)

hocam lg l90 a bakmamıştım telefon güzelmişte o ekrana ö çözünürlük sıkıntı çıkarmaz mı şimdi çıkıp alıcam aklımı karıştırdınız sizin aksinize ben samsung s4 den çok memnunum
  • quote:

quote:

kendim samsung s4 kullanıcısıyım ama belli fiyattaki samsungların alınmayacağınıda gayet net biliyorum hocam

teşekkürler hocam sp benimde çok hoşuma gitti bakayım gold da denk gelirse alacağım yoksa xperia l de işimizi görür gibi internette gezip resim çeken birisi için iyi gibi

Çok para vermene gerek yok o zaman L gayet yeteri.

Ben memnun değilim sarjı çabuk bıtıyor falan :D Yanı çıakrtacağını pek zannetmıyroum ben inceledim tatminkardı yanı ne kötü ne iyi idare ediyor sıkıntı çıkartmaz orta sevıye telefon ama ben tasarımını beğendim L90 nın :) birde knock code , kapasitif tuşları falan var. Sanal tuşlar gbi ekrandan yemıyor :) 1 gb ram 4.7 inç ekran 8mp kamera s3 ün aynı özellikleri gibi benıç çok hoşuma gitti kardeşim sanırım işlemcisi de snapdragon 400 4 çekirdikliydi yanlış hatırlamıyorsam :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.