Şimdi Ara

Samsung galaxy s5 mi mini mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar denize girerken galaxy s2 mi mayomun arka cebinde unutup denize girdim Ve doğal olarak oksitlenmiş R.İ.P.
    Yeni bir telefon alacağım açıkca galaxy s2mden oldukça memnundum rootlamıştım falan telefon hakkında çok şey bilmiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum
    Bu benim forumdaki ilk günüm genelde misafir olarak lol sayfasını takip ediyordum katılmak bu güne kısmetmiş İnşallah iyi arkadaşlar edinirim

• S5 yerine o bütçede Z2,G3,M8,Note 3 çok daha iyi.S2 isimi görüyor demissin o halde Moto G,Zenfone 5-6 gibi cihazlar bile rahat çıkarır seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon hakkında çok bilmediğin belli. Samsung alınmaz bu devirde. telefondan beklentilerin ve bütce verirsen yardım ederiz
  • 2sine de vereceğin para çöpe gidecektir.
    Bütçen ne kadar sana telefon önerelim.
  • Bütçe 100-1200 genellikle hatta sürekli oyun oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuresKAA

Bütçe 100-1200 genellikle hatta sürekli oyun oynuyorum

LG G2,Xperia Z1,Nexus 5.Z1 Compact dördünde çok iyi cihazlar,en az S5 kadar iyiler

• Ordaki çalışan oyun için galaxy grand 2 yi önerdi aldım yorumlarını okudum gayet iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuresKAA

Ordaki çalışan oyun için galaxy grand 2 yi önerdi aldım yorumlarını okudum gayet iyi gibi

Uzmeyim ama annemde Grand var kasiyor,oyunla falan işinde yok.Sen oyun oynayacan bide 3 aya kasar :(

• Üzüldüm :( neyse olmadı satarım oyun oynanmazsa 3 aya heralde 1 milyara falan gider sanırım bu sebeblede oyunlardan uzaklaşmaya çalışırım eh bir telefon alıp kendime
  • Benim anlamadığım galaxy s2 mde kasma yoktu grand ondan üstün özellikli sanırım neden kasar acaba :(
  • Bence de samsung'a bulaşma ama illaki alacağım dersen mini olan cihazlarından uzak dur
  • Samsunga para verecegine git cope at parani daha hayirli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.