Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.552
Cevap
57
Favori
287.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Beşiktaş son 3 sezonda 6 penaltı, Fenerbahçe son 9 maçta 6 penaltı kullanmış. Neyin Şampiyonluk mücadelesini veriyoruz ki

Şimdi biri gelir 85 senelik total penaltı istatistiğini verir gider.Mesele zaten son 2-3 senede ayyuka çıktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Beşiktaş son 3 sezonda 6 penaltı, Fenerbahçe son 9 maçta 6 penaltı kullanmış. Neyin Şampiyonluk mücadelesini veriyoruz ki

Şimdi biri gelir 85 senelik total penaltı istatistiğini verir gider.Mesele zaten son 2-3 senede ayyuka çıktı..

ahah adamın birisi forumda konu açmış geçen yıl gsye ve fbye verilen penaltılar diye.Ulan harbi al birini vur ötekine
  • Neyin mücadelesini veriyoruz anlamıyorum. Gerçekten çok yazık. Adamlar bedavadan kaçıncı maçını kazandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ne hevesim kaldı ne şevkim ne bişey... bu sene şampiyon olsak ne değişicek ? seneye yine aynı mevzular.
  • Olay bir penaltının verilip verilmemesinden ziyade son maçlarda hakemlerin şöyle bir 5-10 sn bekleyip sonra penaltı çalmaları baya enteresan. Ha beklersin yardımcına sorarsın o uyarır arada o zaman beklersin.

Bir penaltıyı görürsün direk çalarsın veya es geçersin olay orada biter ama bu görüntüler oldukça farklı.

Bize penaltı verirler vermezler bu ayrı bir konu (vermedikleri ortada gerçi) ama sırf bazı şeyleri dengelemek adına böyle şeylerin yapılması!

Görürsünüz bu hafta özellikle Gs'nin sesini kesmek için (belki bize de olabilir) bir güzellik yapacaklar. Belki penaltı olacak veya lehte başka bir hata olacak. Çünkü eyyam genlerine işlediğinden bu tarz denge politikası pek muhtemel.
  • quote:

quote:

Twitterda gördüm resmi atmaya çalışıyorum ama gelecek mi bilmiyorum şu an tabletteyim de
     Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler neden penaltı yok diyorsunuz ki apaçık penaltı benim gördüğüm kaleye giden topa yanlışlıkla adamın eli çarpıyor. sadece penaltıyla ve kartsız geçilmesi gereken bir pozisyon. ve hakemde böyle uyguluyor(özetinden izlediğim kadarıyla). derseniz ki neden 10 saniye sonra karar veriyor onu bilemem. ama yanlışını düzeltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

penaltı bence de doğru. ama mevzu; hakemlerin bunu görmeyip tamamen fenerli oyuncuların aşırı ısrarı üzerine, fenerli oyuncuların sözüne güvenerek vermesi . arkadaş %100 penaltı sen bunu görseydin direk çalardın zaten, demek ki farkedememişsin. fenerli oyuncular ısrar edince görmediğin, görsen bile penaltı olduğunu düşünmediğin (ki bu durum daha vahim) pozisyona 10-15 saniye sonra penaltı veriyosun. nedir bu adamlardan korkun ? veya bu adamlar devam eden oyunu falan herşeyi bırakıp tüm takım olarak "zaten vericek sorun yok" mantığıyla hakeme gidicek güveni nereden buluyorlar ?

ya orda öyle bi ortam oluşturdu ki fenerli oyuncular; hakem altına kaçırdı resmen hiç alakası olmayan bi pozisyon bile olsa penaltı verirdi orda.

http://haber1903.com/n-1852-zlatko-surprizi.html hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cenk Akhisar maçına baba Konya maçına yetişiyormuş, deniz hümmet haberi var bi de Veli ve Ersan'ın yüksek istediği haberi

• http://www.transfermarkt.com.tr/deniz-hummet/profil/spieler/271787

deniz hümmet haberleri varmış .İzleyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

quote:

quote:

Twitterda gördüm resmi atmaya çalışıyorum ama gelecek mi bilmiyorum şu an tabletteyim de

Sonra troller gelip, hep hakemler size mi yapıyor diyorlar. Alın işte açık açık istatistikler.

• quote:

quote:

quote:

penaltı bence de doğru. ama mevzu; hakemlerin bunu görmeyip tamamen fenerli oyuncuların aşırı ısrarı üzerine, fenerli oyuncuların sözüne güvenerek vermesi . arkadaş %100 penaltı sen bunu görseydin direk çalardın zaten, demek ki farkedememişsin. fenerli oyuncular ısrar edince görmediğin, görsen bile penaltı olduğunu düşünmediğin (ki bu durum daha vahim) pozisyona 10-15 saniye sonra penaltı veriyosun. nedir bu adamlardan korkun ? veya bu adamlar devam eden oyunu falan herşeyi bırakıp tüm takım olarak "zaten vericek sorun yok" mantığıyla hakeme gidicek güveni nereden buluyorlar ?

ya orda öyle bi ortam oluşturdu ki fenerli oyuncular; hakem altına kaçırdı resmen hiç alakası olmayan bi pozisyon bile olsa penaltı verirdi orda.

http://haber1903.com/n-1852-zlatko-surprizi.html hocam

mayke ve mexes'den sonra ara transfer için 3. bingo

•  Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

İsmail Kartal var beyler listede, boşuna bakmaylfldpsldkdkxlL

• quote:

Bilic 80.
    tayfur Korkut 95.

• quote:

http://www.transfermarkt.com.tr/deniz-hummet/profil/spieler/271787

deniz hümmet haberleri varmış .İzleyen var mı ?

yüksek gol istatistiğini biliyodum ama hiç izlemedim. adam malmö u19'da nasıl izleyeyim yalnız takımında iyi performans göstermiş hiç bi gurbetçi kötü yatırım değildir benim nezdimde... özellikle biz bi gurbetçi geleneği yakalamay yolunda gidiyoruz. eğer uygun maliyetle alınabiliyosa ben gurbetçi transferine hayır demem. tutara olcay olur, veli olur, ersan olur; tutmazsa da anadolu kulüpleri kapıda bekler zaten almak için.

özellikle de bu gibi takımının en önemli kozu olan gurbetçiler elden kaçırılmamalı. mesela benim de dikkatimi çeken hamburd 2'de iki isim var. yazmıştım buraya. biri ahmet arslan, kanatlarda oynuyor. takımın hem en golcü hem en çok asist yapan ismi.

http://www.transfermarkt.com.tr/ahmet-arslan/profil/spieler/209686

18 maç 13 gol 11 asist. ki hamburg 2'den önceki takımında 33 maçta 21 gol 16 asist yapmış. her maç golleri asistleri var kasıp kavuruyo diyebiliriz şuan. bide aynı takımda tolga ciğerci'nin kardeşi tolcay ciğerci var. o da ahmet arslan'dan sonra takımın en çok dikkat çeken ismiydi ama bu performansla yükseldi, hamburg a takımın yedek kulübesine girdi ondan pek oynamadı hamburg 2'de...

http://www.transfermarkt.com.tr/tolcay-cigerci/profil/spieler/192266

kendisi merkez-ofansif orta saha ve sol ayaklı. abisinden neredeyse 2 kat yetenekli bi isim. 12 maçta 8 gol 6 asisti var... buraya gelmeden wolfsburg u19'da 9 gol 19 asist istatistiği yakalamış. ikinci bi oğuzhan olabilir ki şu haliyle bile oğuzhan'dan güçlü bi oyuncu.

• eğer linnes alınır ve tutarsa sene sonu belki norveç'den bi genç yetenek transferi daha yapılabilir, kim bilir... linnes ayarında çok genç var norveç'de.
  • quote:

quote:

quote:

Resimler müthiş gelmiş usta. Ama görmezler bunu. Bu ara Fırat Aydınus kararları çok cesur veriyor. Helal olsun.

• Cenk yarın oynayabilecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Cenk yarın oynayabilecek mi?

Cenk Tosun dan bahsediyorsan %70oynayacak deniliyor...

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.