Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.551
Cevap
57
Favori
287.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence Galatasaray bu şampiyonluk yarışı içinde olamayacak sene sonuna kadar. İyi futbolla kazandığını söyleyemeyiz Fener de öyle fakat Fener'in şansı bence Galatasaray'dan çok daha yüksek. Tabi bunlar kişisel fikirler bir bakarsın biz koparız ligden siz iki kulüp yıldız savaşına girersiniz.

Beşiktaş Cicinho'yu transfer etmez. Bu kadar geleceğe yatırım yapan kulüpte transfer politikasında bu seneyi Cicinho ile kurtaralım diye hesap olmaz. Eğer böyle bir hesap olursa hatalı olur. Belki alınacak sağ bek bu sezon etkili olmaz belki şampiyonluk getirmez ama önümüzdeki seneleri kurtaracak bir adam olur. Çok büyük ihtimalle böyle olacaktır transfer. Bilic geldiğinden beri kendi istediği transferlerde hiç şu seneyi kurtaralım mantıklı transfer yapmamıştır. En az planları 2 ve ya 3 yıllıktır.
  • 10 yıl sonraki teknik direktörümüz;

https://vine.co/v/Og6BpmPdD7w
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

10 yıl sonraki teknik direktörümüz;

https://vine.co/v/Og6BpmPdD7w

Olcay Bilic'in 10 yıl osnraki hali adeta...
  • benim korkum bursasporlu şener gibi çıkmasın.çünkü çok genç denecek bir yaşta değil, ofansa katkısı çok önemli tabi ama o isim Linnes mi olmalı?
    Mesela Türkiye-Çek Cumh. maçını stadyumdan izledim Kaderabek'i çok beğenmiştim hem hücumda hem defansta
  • Komidin ile ilgili çok güzel bir pankart var ama buraların ağası bırakmıyor burada paylaşalım.

Ben olsam 100 tane yaptırır olimpiyata simetrik şekilde dağıtırım o pankartları.Aratın nette bulursunuz zaten.
  • Devre arası transfer dönemini hareketli geçirecek Beşiktaş’ta her geçen gün yeni isimler ortaya çıkıyor.

İtalya’ya çıkarma yaparak Milan-Napoli maçında Gökhan İnler, Mexes, Zapata ve Henrique gibi isimleri yakın markaja alan Başkan Fikret Orman, özellikle Gökhan ve Mexes üzerinde yoğunlaşsa da Beşiktaş ile ikili ilişkileri iyi olan Chelsea Kulübü, siyah-beyazlılara haber gönderdi

İngiliz ekibi, sezon başında transferi için görüşülen ancak satışına onay çıkmayan Kurt Zouma için Beşiktaş’a ‘kiralayabiliriz’ mesajını iletti. 20 yaşındaki stoperin kiralanmasına sezon başında onay vermeyen Chelsea, devre arasında transfere sıcak bakıyor. Başkan Orman’ın önümüzdeki günlerde Chelsea yönetimiyle görüşmek için İngiltere’ye gitmesi bekleniyor. Zouma, bu sezon Premier Lig’de 2 maç oynarken, Şampiyonlar Ligi’nde 3, kupada 2 kez şans buldu. Fransa U21 Milli Takımı’nda da oynayan Zouma, 6 maçta oynayıp 1 gol kaydetti.

LİG TV

Zouma gelirse defans hattımız fena olur be.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Komidin ile ilgili çok güzel bir pankart var ama buraların ağası bırakmıyor burada paylaşalım.

Ben olsam 100 tane yaptırır olimpiyata simetrik şekilde dağıtırım o pankartları.Aratın nette bulursunuz zaten.

Hocam PM lesene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig Tv Maxi Pereira diyor başkan portekize gidecekmiş pazarlığa,ilk görüşmede pereira sıak bakmış gelmeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Lig Tv Maxi Pereira diyor başkan portekize gidecekmiş pazarlığa,ilk görüşmede pereira sıak bakmış gelmeye

Liverpool ilgileniyordu bir ara . Haziranda sözleşmesi bitecekmiş gelse keşke taş çatlasa 2 ye alırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

Komidin ile ilgili çok güzel bir pankart var ama buraların ağası bırakmıyor burada paylaşalım.

Hocam PM lesene.

banada pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İlaç var mı kenk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

Hocam PM lesene.

Pm :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

PES 2015'e Beşiktaş eklenmiş

Biraz takım değişik olmuş,şu açıdan mesela Veli Kavlak ofansif ortasaha ve Sosa'dan yüksek Oyuna koyulmuş olmak için konulmuşuz gibi hissettim

• YD yabancı sayısı artmayacak mı dedi?

• NTV Spor ‏@ntvspor 4 dk.4 dakika önce
    SICAK HABER: Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası maçı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

Orijinalden alıntı: selates

PES 2015'e Beşiktaş eklenmiş

Biraz takım değişik olmuş,şu açıdan mesela Veli Kavlak ofansif ortasaha ve Sosa'dan yüksek Oyuna koyulmuş olmak için konulmuşuz gibi hissettim

Nasıl güncellediniz oyunu orjinal oyun mu ?

• Yabancı oyuncu sayısının değişip değişmeyeceği konusunda ise Yıldırım Demirören, "En son Kulüpler Birliği toplantısında, önümüzdeki uygulanacak sistemi Ocak ayında açıklama kararı aldık. Yabancı oyuncu sayısında değişiklik olmayacak. Ocak ayında yabancı kuralı ile ilgili aldığımız kararı açıklayacağız ama 2015-2016 sezonunda uygulanacak. Yabancı oyuncu kuralına milli takım kriteri getirilsin deniliyor. Bu kriteri koyunca Melo gibi önemli bir oyuncu bile Türkiye'ye gelemiyor" açıklamalarını yaptı.

yabancı sınırı kalkıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

YD yabancı sayısı artmayacak mı dedi?

Ocak için değişmeyecek demiş, daha sonraki sezonları kapsayacak sınırlama Ocak'ta açıklanacakmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

Yabancı oyuncu sayısının değişip değişmeyeceği konusunda ise Yıldırım Demirören, "En son Kulüpler Birliği toplantısında, önümüzdeki uygulanacak sistemi Ocak ayında açıklama kararı aldık. Yabancı oyuncu sayısında değişiklik olmayacak. Ocak ayında yabancı kuralı ile ilgili aldığımız kararı açıklayacağız ama 2015-2016 sezonunda uygulanacak. Yabancı oyuncu kuralına milli takım kriteri getirilsin deniliyor. Bu kriteri koyunca Melo gibi önemli bir oyuncu bile Türkiye'ye gelemiyor" açıklamalarını yaptı.

yabancı sınırı kalkıyor .

Kalktığını nereden anladın?
  • Rize bile posta koyuyor bize.boluda oynamak istemediklerinden olimpiyatta oynuyoruz.Kim ulan bunlar?

Hacıosmanoğlu harbiden adammış.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.