Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.552
Cevap
57
Favori
287.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veysel ve Tarığı almayan yönetimden Allah razı olsun. Serdar>Veysel, Tarık. İyi olduğu zaman tabi.
  • Real mi daha cok atar dortmund mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımımın değerini böyle günlerde daha da iyi anlıyorum.
  • Sopcast var mı beyler pm atın linkler kasıyor 3. Golden sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yarın ki maç star tv demi yoksa star hd tv demi?
  • Gs nın ne kadar tırt bı takım oldugu bellıydı fb macından ama gelır bızı yenerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Gsye yenilmemiz tamaen psikolojik. Hele gecen sene ki o ilk mac adamlara yine ustunluk kurmusuz. Tak bir hata gol geldi. Ondan sonra olan oldu.

• Bayern olacaktı ki ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

arkadaşlar yarın ki maç star tv demi yoksa star hd tv demi?

İkisinde de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

arkadaşlar yarın ki maç star tv demi yoksa star hd tv demi?

İkisinde de

eyvallah hocam
  • Bu sefer gs ve feneri yeneceğimizi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Bu sefer gs ve feneri yeneceğimizi düşünüyorum.

Amin
  • Yalnız şaka maka Galatasaray savunma ve orta sahası çökmüş vaziyette. Bunları makul oynayarak yenmemek zor iş olur.
  • Bizimkiler derbi stresine girmezlerse bir 4 de biz atarız bunlara, hakem filan kurtaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

u18 milli takımına hiç oyuncu gönderememişiz.. u16da 4 oyuncu haricinde u17,u18,u19 milli takımında oyuncumuz yok..

u14-u19 arası tüm akademik liglerde ilk ikiden düşmüyor takım, nasıl oyuncumuz yok hayret bir şey..

misal u14'e berkay can diye sadece 1 oyuncu göndermişiz gs 9, fener ve altınordu 3'er tane.. u15te 3 oyuncumuz var bunlardan biri yine berkay can, burada gs 8 oyuncu göndermiş..

u15 antrenörü trabzonlu onlardan 3 oyuncu almış fenerde de oynamış fenerden 2 oyuncu.. u14 antrenörü full trabzon kariyeri, tsden 4 oyuncu almış.. u16da daha önce hiç bi büyük kulüpte oynamamış fener pafta hocalık yapmış antrenör var o da fenerden 1 adam almış bizden 4 mesela..

slovenyadan 5 yemiş ve son 5 maçında hiç galip gelememiş u17 takımının antrenörü de u16 hocasıyla aynı, mehmet hacıoğlu bizden oyuncu yok burada fbden 2 gsden 3 oyuncu var..

son 3 maçında mağlup olan u18 takımında oyuncumuz yok, eski gsli vedat inceefe var orada, gsden 2 fbden 5 altınordu ve bursadan 4er oyuncu almış..

izlandadan 7 tane yiyen ama uefa u19 avrupa şampiyonasını 2. sırada tamamlayan u19da hiç oyuncumuz yok.. vedat inceefe bursadan 3 gs ve fbden 2 oyuncu almış..

u20 de abdullah ercan var o da 4lü turnuvada oynadığı 3 maçta hiç galibiyet alamamış ve bizden sadece mami var..

Beter olsunlar, her maç 10 yeseler keşke.Rezil rantçı herifler, milli formayı alet ediyorlar kirli paralarına.O beceriksiz oyuncular 22 yaşlarına geldiğinde menajerler kapı kapı gezip 'efenim 20 defa alt yaş gruplarında milli oldu, süper ligde gol asisti yok ama 7-8 maçta oynadı fiyatı 600bin€-700bin€' ..

Bu kan emicilerin toptan temizlenmesi şart.

ben şunu anlamıyorum milli takımda altyapılar oyuncu yetiştirmek için mi yoksa antrenör yetiştirmek için mi? mesela vedat inceefe, ptt liginde bile takım çalıştırmamış, 2.ligde 2 takım ve gs u19 takımı, daha sonra ünal aysala botokslu falan deyip kovulup milli takım antrenörlüğüne getiriliyor.. bi nevi terfi ediyor adam.. abdullah ercan, ilk tecrubesi milli takımda düşün, daha sonra antepte biraz hocalık yapıyor ve yine milli takım.. en tecrübeli en kaşarlanmış hocaların olması gereken koltuklarda deneyimsiz, kariyerinde herhangi bir başarısı olmayan antrenörler geliyor, sonra yeniden yapılanma falan filan..

bizim gençlere gelirsek, milli takım uluslar arası turnuvalar falan için ve biraz özgüven için gerekli, zaten emrah hoca söylemişti sanırsam yurt dışında bi çok turnuvaya katılıyoruz, pilot takım olayını halledersek maç tecrübesi konusunda da yol kat ederiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Takımımın değerini böyle günlerde daha da iyi anlıyorum.

cidden bunu düşündüm, bizimkiler gerçekten bağlı takılarına.. son senelerde boynumun büküldüğü bi maç hatırlamıyorum, mücadele etmedikleri falan.. sonra aklıma bursa maçını 1-0 kazanmamıza rağmen protesto eden taraftar geliyor..

bu çocuklar bizi utandırmadı, yüzümüzü kızartmadı, her seferinde daha da fazla sahip çıkmalıyız onlara..
  • Gs kolu versin de biz gecelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz ruhumuzla yener ruhumuzla yeniliriz

• dzemaili ile pandev de gariplerim sistemsizlik ve belirsizlik yüzünden çöp oyuncu yaftasını yediler hemen. herhangi biri bize gelmiş olsaydı şu an performansı çok üst seviyede olabilirdi.
  • bu sene derbilerde fark yaratıp şampiyon olalım bana yeter
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.