Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.551
Cevap
57
Favori
287.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imaginations

Yalnız Bilic' e ayrı bir parantez açmak lazım. Hatta parantezi bırakın roman yazsak yine yetmez. Kesinlikle Beşiktaş takımının geçen yıldan beri en çok kendini geliştiren ismi bana kalırsa. Hatırlayın ilk geldiğinde oyuncu değişikliklerinde olsun, zamanlamada olsun hep bir tereddütü vardı belki de en eksik yanı buydu. Bugün Kerim' i çıkarıp Oğuzhanı almak için 70. dakkayı beklemedi ama ve bence bize maçı kazandıran hamle buydu.

Stattaki atmosfere ise zaten diyecek birşey yok. Umarım bu statta devam etme şansımız vardır futbolcular öyle özlemiş ki taraftarı, dikkat ettim ne zaman baskılı bir şekilde tribünlerin sesi yükselse ya gol attık ya da tehlike yakaladık.

Gökhan muazzamdı aman nazar değmesin. Umarım her gün ''Gökhan Arda' nın kafasına sıktı, Gökhan kendi topuğuna sıktı'' gibi haberler yazılmaya devam eder o da aynı böyle sahada verir cevabı.

Demba Ba içinse, aşırı mutluyum. O adamı bir başka seviyorum bir ara yayın gitti telefona bildirim geldi gol diye ama kimin attığı yazmıyordu dua ettim inşallah Demba Ba atmıştır diye. Temiz kalpli adammışım

Beşiktaş' ı Şampiyon yapacaklar diyorlar. Haklılar. Bilic, Ba, Oğuzhan, Gökhan, Olcay ve taraftardan futbolcuya, yönetimden malzemeciye bu takıma gönül veren herkes. Hakemlere, olimpiyat stadına, Mete Kalkavan'a, Barış şimşek' e inat İnşallah bu takımı el birliği ile Şampiyon yapacağız . Vazgeçersek Kanımız kurusun!

Imza atarim hocam guzel yazi

• Sosa ve Mustafa Pektemek sakat ve Cenk Kenarda.

Lükse bak be

• Keşke derbileride Olimpiyatta değilde başka bir stadta oynasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Keşke derbileride Olimpiyatta değilde başka bir stadta oynasak.

Zeminde iyileştirme yapılıyor ve avrupayla derbiler dışında maç oynanmayacak orada. Eskisinden iyi olur en azından. Yine de haklısın tabi.
  • ya iki bira içicem diye maçın ikinci yarısını izleyemedim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ya iki bira içicem diye maçın ikinci yarısını izleyemedim ya

Sen maçı izlememiş say kendini.
  • Ali Ece 90+ programında Beşiktaş'ın Linnes için Molde'ye kapora ödediğini söyledi bu arada.
  • Helal olsun çocuklar, bravo Ankara....
  • Linnes hayirli olsun kapora gönderilmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ligde yenilmeyen 2 takim var biri biz digeri ibb. 3 hafta sonra da macimiz var onlar ile. gitti guzelim seri.
  • Çok mutluyum lan ama sadece kazandığımız için değil oynadığımız oyun için.. Bu mücadele ve yaratıcılıkla bi istikrar sağlayabilirsek varya.. Korksunlar! BEŞİKTAŞ'ım Geliyorrr!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ya iki bira içicem diye maçın ikinci yarısını izleyemedim ya

Ben en son maçtan önce 2 bira içeyim hadi dediğimde Brezilya-Almanya yarı final maçının 40. dakikasına yetişmiştim

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Olcay'ın yorumları beni öldürüyor (:
  • Maçtan önce önce olcay'la röportajda nasıl bir maç olacağını sormuş muhabir. Diyor gene bir deplasman maçı sivasa gidiyoruz, deplasmanda iyi oynuyoruz, kazanmak istiyoruz diyor. Muhabir diyor, yok maç ankarada sizin sayılır. Olcay sonra düzeltiyor, a diyor pardon uçağa biniyorsunuz ya diyor deplasman gibi oluyor.

Bir evimiz bile yok bu sene, gerçekten bir benimseyeceğimiz stad yok, bavullarla il il gezip maç yapıyoruz, gerektiğinde ülke dışına uçuyoruz. Ama buna rağmen futbolcuların gösterdiği azim taktire şayan, seba sezonu bizim sezonumuz olacak, bu sene şampiyon olacağız, hayatta olmasa bile babamıza armağan edeceğiz.

• Serdar Kurtuluş 6 hafta yokmuş, aslında golden önce hatası olmasına rağmen fena oynamamıştı dün.
  • devre arasına 10 lig + 4 avrupa + kupa maçları var.. fener maçına sağ bek gitti :( bari ismail'i koyalım oraya.. kupa 5 kasımdan sonra başlayacak, orada tugay kaya'yı falan denesek iyi olur..
  • Süper Lig’de liderliğin keyfini süren Beşiktaş, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

2014-15 sezonuna iyi bir başlangıç yapıp altıncı hafta sonunda 14 puanla lider konumda olan Beşiktaş, takımın eksik yönlerini tamamlamak için bir yandan da transfer planlaması yapıyor. Dış basında çıkan bir haber ise siyah-beyazlıların Hollanda’dan bir golcü arayışında olduğunu iddia ediyor. İşte detaylar!

İtalyan basınında çıkan habere göre, Ajax’ın 28 yaşındaki Danimarkalı atak oyuncusu Lasse Schöne ile Beşiktaş çok yakından ilgileniyor. Haberde, Schöne’ün sezon sonunda Ajax ile sözleşmesinin biteceğini dikkat çekilirken, oyuncuyla Borussia Möchengladbach’ın da ilgilendiği belirtilmekte. Schöne ile transfer döneminde Benfica ve Milan da ilgilenmiş ancak Danimarkalı yıldız Ajax’ta kalmıştı.

Piyasa değeri 7 milyon Euro olan Lasse Schöne, bu sezon dokuz maçta dört gol attı.

Eurosport

• Bizi demişti 21 hakem hataları var izleyin diye. Valla izliyorum da tam komedi 21 hakem hatasının en az 6 tanesi bizim aleyhimize yapılmış. Diğer tüm hakem hataları FB ve GS yararına yapılmış valla tam komedi izleyin bir programı. :)
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.