Şimdi Ara

Discovery Quadro 4 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6-7 sayfa geçtim belki tek bir konu bile göremedim heralde bir tek bende yok ya bu telefon hiç konusunu açan olmamış her neyse telefonu 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz arkadaşlar

• Pilin ne kadar gittiğini yazabilirsiniz. Kac saat ekran suresi aliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GMnin en silik telefonu herhalde ... deneyimlerinizi paylaşırsanız alacak olanların kafasında bir şeyler belirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Pilin ne kadar gittiğini yazabilirsiniz. Kac saat ekran suresi aliyorsunuz?

hocam ben grafikerim yani telefon çok sık elimde oluyo whatsapp kişisel mail adresim falan işe gidip gelirken oyun oynuyorum beni 2 gün çok çok rahat götürüyor şarjı cidden beklediğimin çok üstünde çıktı bundan önceki s3ümle akşamı zor ederdim bi yere gitcek olsam acıklı acıklı s3e bakıyodum şarj bitiyo diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliii

GMnin en silik telefonu herhalde ... deneyimlerinizi paylaşırsanız alacak olanların kafasında bir şeyler belirir.

hocam ben ilk gmd cıktıgında tiksinerek bakan biriydim zaten bu telefonu biraz dolaylı yollardan aldım bir anda oldu ama çok şaşırdım ekran kalitesi kesinlikle mükemmel kardeşim htc one kullanıyor en ufak bir fark yok. kamerasıda çok iyi yani 41 mp lik bir lumia veya s4 zoom olmasada hemen her telefonla kıyaslanabilir. hoparlörü iyi yani bir üstünlüğü yok ama kendi kulaklığı baya kaliteli ses veriyor. işlemci ben düşündürüyodu ama şöyle bir şey varmış burda herkes işlemciler hakkında kağıt üstünde yazanlara göre tartışıyo ya alayı hurafe hocam şöyle düşün sen son kullanıcısın telefonla aya cıkamazsın yapıcağın şeyler belli en kral oyun oynarsın yanlışmıyım ? realracing3, gta sa, nova4, modern combat 5 kurulu ve hiç birinde en ufak donma yaşamadım yani şunu demek istiyorum bu cihazda snapdragon 800 de olsa yine donmadan oynayacaktım o yüzden gözü en tepeye dikmeye gerek yok bu işlemci helal olsun hakkını veremediği bir şey yok. başka bilmek istediğiniz bir şey varsa anlatayım hocam

• Ruffneck VENOM kullanıcısına yanıt
    fiyat nedir ne kadara temin ettiniz evkur ile anlaşılmıştı bu telefonun satışı için yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliii

fiyat nedir ne kadara temin ettiniz evkur ile anlaşılmıştı bu telefonun satışı için yanlış hatırlamıyorsam.

hocam benimkisi biraz değişik oldu bir tanıdığım acil para sıkışıklığından evkurdan telefon alıp satacaktı, benimde s3 havuza düştü tamirden sonra düzen tutmadı telefon alacaktım bunu öğrenince ben alırım dedim anlaştık 1000 tl ye alcağım dedi ben 700 veririm sadece dedim kabul etti aldım ve galiba şu an sadece evkurda var o konuda tam bilgim yok
  • https://www.indirimkartimda.com/general-mobile-discovery-quadro-4-16gb-beyaz-akilli-telefon-p

Linkli fiyatla buldum. Ama sanırım şarjdan dolayı bu daha iiyi .. sizcE?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.