Şimdi Ara

Qck Medium, Qck Medium Mass, Qck Medium CS:GO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, bu ürünlerden hangisini alsam acaba? Qck medium mu alsam yoksa mass olanını mı alsam? Medium CS:GO'da düşünüyorum 55 lira ekstrada normalden farkı olur mu acaba?

• 40 tlye aldım. Medium oluyo sanırım. Gayet kullanışlı ama bileğin mausepad 'e sabitken cs falan oynuyosan ki ben öyle oynuyorum bileğinde hafif soyulmalar gerçekleşebilir.

http://www.gameekstra.com/Steelseries-QcK-Heat-Orange-Mousepad,PR-3925.html
  • Sorduğum soru o değildi.
  • +1
  • +1
  • Hocam QcK ile QcK Mass aynı boyuttadır fakat Mass biraz daha kalındır. QcK 2mm, Mass 6mm. Sorduğunuz soru bu muydu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Hocam QcK ile QcK Mass aynı boyuttadır fakat Mass biraz daha kalındır. QcK 2mm, Mass 6mm. Sorduğunuz soru bu muydu acaba?

Binevi evet. Hangisini almak daha mantıklı? Ayrıca CS:GO Qck Medium alsam mı diye de düşünüyorum yoksa sade siyah olanını tercih etmek daha mı iyi bir fikir?
  • QcK, QcK serisinin medium olanı. Küçüğü mini, en büyüğü QcK+. QcK heavy var o da QcK+'nın kalını. O üzerindekiler desen zaten bir şeye yaramıyor. Dediğim gibi biri 2mm kalınlığında biri 6mm. Hangisinde elinizin daha rahat edeceğini düşünüyorsanız onu alın. Ben Razer Goliathus Speed kullanıyorum. Memnunum.
  • Şu padlerin ikisinide kullanan hangisinin daha iyi olacağını fps için yazar sevınırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.