Şimdi Ara

300 tl bütçeli kulakiçi kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar daha önce the house of marley jammin, brainwavz m5, cx 150, mx 365 ve earpods kullandım. Aralarında beğendiklerim oldu ama tam olarak hiçbiri tatmin etmedi. Baslarının çok sağlam olmasını istiyorum mid-tiz dengesi çok önemli değil ama onlar da çok geriden gelmesin. Yalıtımının iyi olması ve sibilance olmaması önemli. Sennheiser ve beats almak istemiyorum önermeyin lütfen. Yurtdışından tavsiye verecek arkadaşlar site ismi de söylerse çok makbule geçer. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Audio Technica CKS serisine bakın lütfen.
    ATH-CKS diye geçer internette.
  • Sonus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler zaten eastwood tavsiyesiyle cks55x sipariş ettim
  • Bilen biri cevap verebilir mi. Kulaklığı cdjapandan sipariş ettim paypalla ödedim kargo airmail seçtim. sipariş kısmında Payment Finalized yazıyor. Benim başka bişey yapmama gerek yok dimi? Bi de 36 dolarlık kulaklık gümrüğe takılmaz dimi? İlk defa yurtdışından bişey sipariş ettim inşallah bi sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargalarrr

Bilen biri cevap verebilir mi. Kulaklığı cdjapandan sipariş ettim paypalla ödedim kargo airmail seçtim. sipariş kısmında Payment Finalized yazıyor. Benim başka bişey yapmama gerek yok dimi? Bi de 36 dolarlık kulaklık gümrüğe takılmaz dimi? İlk defa yurtdışından bişey sipariş ettim inşallah bi sıkıntı çıkmaz.

Sorun olmaz.
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.