Şimdi Ara

Digiturkplay octoshape sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
17.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen samsung smarttv webbrowserdan maçları açabiliyordum. Bu yıl octoshape güncelleme istiyor fakat güncellenmiyor. Açabilmen var mı? Yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun ben de de var. 2-3 ay önce Tv üzerinden sorunsuz izliyordum. Bugün gireyim dedim infinate yükle vs gibi şeyler çıkıyor.

Sorunu bilen ve çözebilen varsa yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPixel -- 30 Ağustos 2014; 14:13:12 >
  • Maç yayınları için şöyle bir çözüm buldum:

maçı açıyoruz, infinate yükle diyor, hayır diyoruz. Yukardan "Yayın 2 için tıkla" yazısına tıklayıp yayın 2 yi açıyoruz maç geliyor.

Canlı TV, Film ve diğerleri için sorun devam ediyor. Manu maçını izliyorum şu an Smart TV üzerinden.
  • Evet yayın 2 oluyormuş. Teşekkürler.

• Sanırım Samsung TV'lerin tamamında bu sorun yaşandı. Bende de dediğiniz şekilde hata verdi ve indirmek istediğinizde uygun bir dosya formatı olmadığı için engelleniyor. Sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama yayın 2 yerine yayın 1 tercih sebebimdi her zaman.
  • Canlı Yayın için de bir çözüm buldum;

Kanala tıklayıp infinite yazısına yine hayır dedikten sonra aşağıdaki 1200 - 800 - 400 k seçeneklerinden birine tıklıyoruz. Kanal açılıyor.

Burada sorun kanal değiştirmek. Kanal değiştirmek için sayfayı yenileyip sırasıyla aynı işlemleri yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Sanırım Samsung TV'lerin tamamında bu sorun yaşandı. Bende de dediğiniz şekilde hata verdi ve indirmek istediğinizde uygun bir dosya formatı olmadığı için engelleniyor. Sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama yayın 2 yerine yayın 1 tercih sebebimdi her zaman.

Yayın 1 de izlemek mümkün. Yayın 2 ye tıklayıp yayın geldikten sonra yayın 1e tıklarsanız görüntü geliyor.
  • arkadaşlar geçen gün bende denedim açtım ama tam ekran olmuyor LG ile denedim
  • samsung smart tv'de arkadaşın dediği gibi, yayın 2'ye gelip sonra tekrar yayın 1'e gelirseniz 30-40 sn. beklemenin ardından açılıyor
  • tam ekran oluyor mu arkadaşlar ben canlı tvden denedim tam ekran olmuyor maç esnasında tekrar denicem
  • Benim mesajim farkli ama.digiturk ortak arayan varsa baba pm atsin.gs liyim 1200 veya 1800 tercihimdir.en fazla iki ortaklik olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ddaaa

tam ekran oluyor mu arkadaşlar ben canlı tvden denedim tam ekran olmuyor maç esnasında tekrar denicem

Tam ekran oluyor. Aynı bilgisayarda ki gibi sağ alttaki tam ekran moduna tıkladığınızda sorunsuz izleniyor.
  • oluyor ama yayın tam ekran olmuyor sol köşede kalıyor
  • lg 47la660 s sımdı de octoshape yukle dıyor. onu gectım sitede de yazıyor yayın 1 kalitesi yayın 2 den daha iyidir. herhangı bır arıza durumunda kullanım ıcın sunulan bır hızmetmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_green_1907

lg 47la660 s sımdı de octoshape yukle dıyor. onu gectım sitede de yazıyor yayın 1 kalitesi yayın 2 den daha iyidir. herhangı bır arıza durumunda kullanım ıcın sunulan bır hızmetmıs.

LG de nasıl olur bilemiyorum ama yayın 1 de izlemek mümkün, Önce yayın 2 ye tıklayıp ardından yayın 1 e tıklamanız yeterli bunun için.
  • Herkese merhaba.

LG 32LB582V 32'' Smart TV aldık. Digiturk Play Lig TV aboneliğimiz var. Browser üzerinden siteye girip maç izleyeyim istedim ama Octoshape kurulumu istedi. Kurulumu yapmak istediğimdeyse, "cihazla uyumlu olmadığı" gerekçesiyle dosyayı indirmedi. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayuca

Herkese merhaba.

LG 32LB582V 32'' Smart TV aldık. Digiturk Play Lig TV aboneliğimiz var. Browser üzerinden siteye girip maç izleyeyim istedim ama Octoshape kurulumu istedi. Kurulumu yapmak istediğimdeyse, "cihazla uyumlu olmadığı" gerekçesiyle dosyayı indirmedi. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Biraz geç oldu ama; Kurulum istediğinde "Hayır, teşekkürler" seçeneğini seçmeyi deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulucz

quote:

Orijinalden alıntı: cagatayuca

Herkese merhaba.

Biraz geç oldu ama; Kurulum istediğinde "Hayır, teşekkürler" seçeneğini seçmeyi deneyiniz.

Evet oluyormuş öyle. Ben olmuyor diye biliyordum. Amcam da oluyor dedi. Denedik oldu.

Çok teşekkürler.
  • Digiturkplay uygulaması yüklenebiliyor mu samsung ledlere?

• quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Digiturkplay uygulaması yüklenebiliyor mu samsung ledlere?

Sanırım olmuyor. Ben browserdan açıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.