Şimdi Ara

Total War: Rome II Emperor Edition Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Creative Assembly'nin geliştirdiği ve Sega'nın dağıtımını üstlendiği Total War Rome II'nin toplama paketi, Total War Rome II: Emperor Edition duyuruldu.

Bu pakette şimdiye kadar yayınlanan tüm güncellemeler, tüm DLC'ler yer alacak. Ayrıca bu paket ile birlikte "Imperator Augustus" adlı yepyeni bir sefer paketi de oyuna eklenecek. Bununla birlikte şu an ki Rome II oyuncuları, oyun çıktığı gün otomatik güncelleme ile oyunu ücretsiz olarak Emperor Edition versiyonuna yükseltebilecekler.

Octavian, Mac Antony ve Lepidus'un, Roma'nın ilk İmpaatou olma mücadelesindeki bu geniş çaplı iç savaşın sonucununu Imperator Augustus adlı yeni seferinde konu alacak. İkinci Üçlü Yönetim Savaşı'nın jeopolitik sınırlarını yansıtan yeni sefer haritasında yüzlerce saatlik oynanış sunacak.

Total War Rome II: Emperor Edition paketi önümüzdeki Eylül ayında piyasadaki yerini alacak.

• Total War serisini severim, umarım uygun fiyatlı olur bu paket

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yani rome2 sahipleri bütün dlc lere ücretsiz sahip mi olacaklar. para ile alanlar ne olacak, şimdi bedava mı oldu? sega bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa yine de oyunlarına para vermem. rome2 tam bir çöp, bunu totalwar hastası biri olarak söylüyorum.

• Bütün DLC'ler bu pakette olacak demişsiniz ancak sadece şu an ki oyunculara bedava verilmiş olan DLC'ler olucakmış(Yani 3 veya 4 tane DLC verilmeyecek).Oyunun politika ve iç savaş mekanizması da bu edition'la tamamen değişecekmiş.Ek olarak da bazı birimler arası dengelemeler olucakmış.

• Arkadaşlar, paketin içindeki DLC'ler ücretsiz olanlar. Paralı olanlar yine paralı kalacak. Sega'dan bahsediyoruz beleş DLC verir mi sizce Sega ?

• oyun çıktığından beri sırf bu paketi beklediğim için almamıştım

• Haber de Rome 2 ye sahip olanlar ucretsiz olarak Emperor Edition'a gecilicek demisiniz, cidden jyi oldu bu.

Edit : Simdi yukaridaki mesajlara baktim ucretsiz dlclermis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 29 Ağustos 2014; 18:16:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha rome 2 sahiplerine ücretsiz demek. şaşırdım valla. geri dönerim artık. kasıma kadar oyalasın sonra zaten oyun bombardımanı başlayacak

• bağımsız mı çıkacak bu, yani bağımsız empror sürümde bütün dlc ler olacaksa alacağım yoksa, fall of the samurai oynamaya devam.

• barbarian invasion olmadan toplama paket olmaz
  • Tatmayan kalmış mıdır ki bu eğlenceyi.
  • Emperor edition olayı tamamen bir göz boyama ve saçmalık
    şimdiye kadar 10-15 tane mi ne update geldi bunları ve bunlarla eklenen ücretsiz dlc leri koymuşlar buna yeni bir şey gibi satıyorlar birde dalga geçer gibi halihazırda rome 2 satın alanlar emperor edition a ücretsiz geçicek demişler pes doğrusu bu kadar olabilir
    bu dlc işlerini ea games veya activision musallat etti başımıza ama hiç biri de bu kadar bu işin suyunu çıkarmamıştı
    sega ve hele de creative assembly gibi efsane bir firmaya yazıklar olsun diyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.