Şimdi Ara

ne yapsam bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler yeni sistem toplamaya karar verdim bir süre önce. şuan ki sistemimi de yazayım;

amd athlon 64 x2 3800 2.0ghz
    3gb ddr2 ram
    nvidia gt430 1gb 128 bit gddr3
    186gb hdd

bu sistem bf4 cod ghosts gibi oyunları oynatır dediler düşük ayarda. internet film ve online oyun ihtiyacımı karşılayacağı için yeni pc toplayana kadar satmaktan vazgeçtim. elimde bir de philips 170c monitor var onu satacağım. şuan kullanmak içinde gamer mouse klavye ve monitor almak istiyorum. elimde 300tl para var. ama her ay 50-60tl biriktireceğim. bir kaç yol buldum kendimce;

1)şimdi monitör alıp daha sonra mouse klavye alıp yeni pc için para biriktirmeye mi başlasam,

2)mouse klavye alıp monitoru daha sonra alıp pc için para biriktirmeye mi başlasam,

3)hiç bir şey almadan pc için biriktirmeye mi başlasam

bir türlü içinden çıkamadım.hangisi daha mantıklı bu yolların? yol gösterirseniz çok sevinirim.

• up
  • Benim tavsiyem once pc icin parayi biriktir. Son model ekipman+monitor olsa bile dusuk cozunurluk+dusuk fpsde pek zevk vermez. Tavsiyem once kasayi diz, sonra monitor en son da ekipmanlar. 1 sene once kasa topladim, ekipmanlari daha yeni anca toplayabildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Benim tavsiyem once pc icin parayi biriktir. Son model ekipman+monitor olsa bile dusuk cozunurluk+dusuk fpsde pek zevk vermez. Tavsiyem once kasayi diz, sonra monitor en son da ekipmanlar. 1 sene once kasa topladim, ekipmanlari daha yeni anca toplayabildim.

önce ekipman ve monitör alırsam online oyunlar oynayacağım zaten çoğunlukla. onlarda da sıkıntı çıkarmaz şuan ki bilgisayarım.
  • O biraz kisisel iste. Siz 30 fpsde rahat edebilirsiniz, ben en az 100 isterim. Dedigim gibi kendi dusuncemi yazdim tercih sizin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.